Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 28° Adapazarı
Sabah
03:51
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:30
Yatsı
22:10
http://sakaryaradyomega.com/

Yüce'den Arıcılar Birliği'ne ziyaret

Sakarya Arı Yetiştiriciliği Birliği’ni ziyaret eden AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Şehrimiz arı yetiştiriciliğine çok uygun iklim şartlarına sahip. Verim ve kaliteyi arttırarak Sakarya’yı bal üreticiliğinde önemli bir konuma hep birlikte taşıyacağız” dedi.

Haberler/GÜNCEL
04.01.2019
Haberi Yazdır
Yüce'den Arıcılar Birliği'ne ziyaret

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Arı Yetiştiriciliği Birliği’ni ziyaret etti. Birlik Başkanı Mustafa Ör ve yönetim kurulu üyeleriyle buluşan Başkan Adayı Yüce, birliğin faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Sakarya Arı Yetiştiriciliği Birliği Başkanı Mustafa Ör, gerçekleştirdikleri çalışmalara yönelik bir sunum yaptı.

Uygun iklim şartları
Arı yetiştiriciliği hakkında bilgiler alan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Şehrimiz arı yetiştiriciliğine çok uygun iklim şartlarına sahip. Verim ve kaliteyi arttırarak Sakarya’yı bal üreticiliğinde önemli bir konuma hep birlikte taşıyacağımızı umuyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte tekrar bir araya gelerek bu konuda yapabileceklerimizi yeniden değerlendirme fırsatı bulacağız. Bu vesileyle çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın