Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 34° Adapazarı
Sabah
03:29
Öğle
13:08
İkindi
17:07
Akşam
20:40
Yatsı
22:28

Alemdar Serdivan’ı karış karış geziyor

Yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan’ı karış karış gezerek sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyor.

Haberler/SİYASET
26.03.2019
Haberi Yazdır
Alemdar Serdivan’ı karış karış geziyor

Yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu ile birlikte Serdivan’ı karış karış gezerek sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyor.

Samimiyet İlham Kaynağı
Ziyaretler esnasında vatandaşlarla sohbet ederek, yeni dönem için hazırlamış olduğu projeler hakkında bilgi veren Başkan Alemdar, “Serdivanımız için en büyük ilham kaynağımız; hemşehrilerimizin bize göstermiş olduğu samimiyettir. Sizin bu samimiyetiniz bize güç ve cesaret veriyor. 2009’da ve 2014’te bize nasıl sahip çıktıysanız 31 Mart’ta da yine desteğinizi istiyoruz.” dedi.

Hız Kesmeden Devam
Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de değerlendiren Alemdar, Serdivan için hız kesmeden yeni projelerle hizmet etmeye devam edeceklerinin altını çizerek, “2009’dan bugüne vaat ettiğimiz tüm projelerimizi başta Büyükşehir Belediye Başkanımızla, milletvekillerimizle ve sizlerin desteğiyle gerçekleştirdik. Çalışınca, gayret edilince başarıldığını herkese gösterdik. Bugüne kadar sizlere vermiş olduğumuz sözleri tutmuş olmanın gururuyla; başımız dik, anlımız ak sizin karşınıza çıkıyoruz. İnşallah yine sizlerin teveccühüyle, ilk günkü heyecanımızla milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın