16:17 GÜNDEM

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Hendek Kadın Açık İnfaz Kurumu’nda anneleriyle birlikte yaşayan çocuklara yönelik eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirdi.

16:11 GÜNDEM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Desteği ile 2019 başlayan “Gastro Sakarya” projesinin ikinci ayağı olan “SATSO Mutfak Sanatları Akademisi” açıldı.

16:04 GÜNDEM

Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte artan haşere, sinek ve zararlı vektörlerle olan mücadeleyi kaynağında yok etmeyi aralıksız olarak sürdürüyor. Ekipler tarafından şehrin genelinde gerçekleştirilen ilaçlama çalışmaları, yıl boyunca devam edecek.

16:03 GÜNDEM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Erdem Ercan Başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımıyla Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

13:26 ASAYİŞ

Erenler'de meydana gelen olayda, 44 yaşındaki M.S. aracının içinde silahla intihar etti.

13:11 ASAYİŞ

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bir kişinin kahvehanede tabancayla açılan ateş sonucu ölümüne ilişkin 7 kişi yakalandı.

12:51 GÜNDEM

Akbank, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu ‘Akbank Girişimci Kadın Programı’ nı başlatıyor.

12:50 GÜNDEM

Dünyanın önde gelen kimyasal kaplama malzemeleri üreticisi Akcoat, Türkiye Kritik Hammaddeler Zirvesi 2024'e sponsor oldu. Türkiye'nin zengin maden yataklarını ve kritik minerallerin üretimindeki etkin rolün ele alındığı zirvede Akcoat, kritik hammaddelerin stratejik yönetimi ve kullanımı konusundaki çabalarıyla, Türkiye'nin bu alandaki gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

12:48 GÜNDEM

Büyükesence, Hasanbey, Dilmen ve Yeşiltepe Mahallelerinde ki okullarda gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına katılan Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, “Maşallah her bir gösteri ayrı güzel, her bir evladımız ayrı bir başarılı” dedi.

12:46 GÜNDEM

SUBÜ Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Tatlı, Estonya’ya düzenlenen ‘Öğrenim Çıktıları ve Gelecek Beceriler’ temalı akran grubu toplantısında Türkiye’yi temsil etti ve SUBÜ’nün +1 Eğitim Modeli’ni anlattı.