9 saat önce GÜNDEM

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 103. Yılı sebebiyle yayımladığı mesajda, “Ecdadın kanıyla, canıyla yurt yaptığı bu topraklar bize en büyük emanettir. Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümünü kutluyor, canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

9 saat önce GÜNDEM

Büyükşehir Belediyesi, Gonca Mahallesi’nde başlattığı 3 etaplık altyapı projesinin ilk etabında çalışmalarını tamamladı. Kıranyurt Yaylası’na hizmet edecek projenin ilk etabı olan 1 bin 600 metrelik içme suyu hattı bölgeye kazandırıldı.

9 saat önce GÜNDEM

Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük Kurban Bayramı boyunca şehirde yaklaşık 100 bin kişiyi bayram ziyaretlerine ücretsiz taşıdı.

9 saat önce GÜNDEM

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezlerinde yaz kursları başlıyor. Farklı branşlarda atölyelerin gerçekleştirileceği SGM’lerde 24 Haziran Pazartesi günü itibariyle kayıtlar alınmaya başlanacak.

9 saat önce GÜNDEM

Adapazarı, 21 Haziran 2024 tarihinde tarihi ve kültürel mirasını kutlamak üzere anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Kurtuluşun 103. yıl dönümü coşkulu bir şekilde kutlanacak, aynı zamanda Adapazarı Ticaret Müzesi'nin açılışı da gerçekleştirilecek.

9 saat önce GÜNDEM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman işgalinden Kurtuluşu’nun 103. yıldönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

9 saat önce GÜNDEM

Büyükşehir Belediyesi, su kaynaklarını çoğaltmak ve mevcut kaynakları korumak için 8 ilçede sondaj çalışmalarını başlatıyor.

9 saat önce GÜNDEM

Büyükşehir i tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen turizm ve kültür gezileri tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Ferizli Tekstil İşverenler Sendikası Halit Narin Ortaokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen gezide, Sapanca İl Ormanı, Taraklı, Alifuatpaşa Müzesi ve 2. Bayezid Köprüsü gibi birçok nokta ziyaret edildi.

1 gün önce GÜNDEM

Adapazarı İlçesine bağlı Budaklar Mahallesinde vatandaşlar atalarından miras aldıkları toplu bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı sabahında da devam ettirdiler.

1 gün önce GÜNDEM

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, A Milli Takımın Gürcistan'ı 3-1 mağlup ettiği karşılaşmayı Serdivanlı vatandaşlarla birlikte açık havada izledi. Çelik’in gol sevinci kameralara yansıdı.