https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
03:20
Öğle
13:04
İkindi
17:03
Akşam
20:38
Yatsı
22:28
http://sakaryaradyomega.com/

Balık tutarken suya düşen 2 kişiyi arama çalışmaları sürüyor

Hendek ilçesinde balık tutmak için Mudurnu Çayı’na gelen 4 arkadaştan 2’si suya düşerek kayboldu. Suda kaybolan 2 kişi için başlatılan arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

Haberler/GÜNCEL
14.05.2018
Haberi Yazdır
Balık tutarken suya düşen 2 kişiyi arama çalışmaları sürüyor

Olay, öğle saatlerinde Hendek ilçesi Yeşilyurt Mahallesi Sarıboğaz mevkiinde Sakarya Nehri'yle Mudurnu Çayı’nın birleştiği yerde yaşandı.

Edinilen bilgilere göre, nehir ile çayın birleştiği yere gelerek balık tutmak isteyen 4 arkadaş suya düştü. 4 arkadaştan ikisi kendi imkanlarıyla sudan çıktı. Selami T. (34) ile Emrullah Ş.’in (24) suda gözden kaybolduğunu gören arkadaşları durumu hemen sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi.

Konunun haber verilmesi üzerine olay yerine Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) İl Müdürlüğü, Sakarya Arama Kurtarma Ekibi Derneği (SAKE), S.A.B.A.H. Arama Kurtarma Derneği ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekipleri yönlendirildi. Düştükleri suda kaybolan 2 kişi için bölgede geniş çaplı arama çalışmaları sürüyor. 

Öte yandan, suda kaybolan 2 kişinin ailesi ve yakınları olay yerine geldi. Arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği yere gelen aile üyeleri sinir krizleri geçirdi. 

İlgili Haber:
Mudurnu Çayı'nda balık tutarken suya düşen 2 kişi suda kayboldu

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın