Dimyata pirince giderken evdeki… Kulis Haberleri

Dimyata pirince giderken evdeki…

1

ADATAVIR Sakaryaspordaki kötü gidişatı köşesine taşıyan Yenigün Gazetesi Spor Müdürü Ali Fikri Aşık okuyucularına, Zeki Toçoğlu da takımdan elini-ayağını çekerse kulübün

ADATAVIR

Sakaryaspor’daki kötü gidişatı köşesine taşıyan Yenigün Gazetesi Spor Müdürü Ali Fikri Aşık okuyucularına, “Zeki Toçoğlu da takımdan elini-ayağını çekerse kulübün iki yakası bir araya nasıl gelecek?” sorusunu yöneltti.

Yenigün Gazetesi Yazarı Ali Fikri Aşık, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun son haftalarda Sakaryaspor maçlarına gelmemesini takımın son haftalardaki kötü futbolu ve puan kayıplarına bağladı. Yenigün’deki köşesinde konuya değinen Aşık, taraftarın ısrarla yönetimi istifaya çağırmasını eleştirerek, “İyi de Büyükşehir Belediyesi Sakaryaspor’a destek olmazsa, elini takımın üzerinden çekerse bu işin sonu nereye gider” diye sordu.

BÜYÜKŞEHİRSİZ OLMAZ

Yazısında taraftara da seslenen Aşık, “Beyler Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan da olursak kimse şaşırmasın. Benden söylemesi. Sakaryaspor’un başına kim gelirse gelsin, gelen veya gelmeye çalışan her kişi Büyükşehir’den destek isteyecek. Kimse elini cebine atmaz. Borç katlanır, yeniden transfer yasağı gelir ve biz ah-vah çekeriz, ama iş işten geçmiş olur.” İfadelerini kullandı.

GEREKEN DESTEĞİ VERELİM

Yazısında takımın play off şansını da değerlendiren Ali Fikri Aşık, “Hala Play-Off şansımız devam ediyor. Gelin hep birlikte bu süreçte Sakaryaspor’un arkasında dimdik duralım. Gerekli manevi desteği verelim. Genel kurul zamanı geldiğinde de gereğini yapalım” diyerek yazısını sonlandırdı.