Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 28° Adapazarı
Sabah
05:12
Öğle
12:58
İkindi
16:23
Akşam
19:06
Yatsı
20:25
BORSA 96121 % -0,50
DOLAR 6,19 % -0,86
EURO 7,31 % 0,31
ALTIN 240 % 0,26

Geyve'li çiftçiler Bursa tarım fuarında

Haberler/GÜNCEL
12.10.2017
Haberi Yazdır
Geyve'li çiftçiler Bursa tarım fuarında

Geyve İlçe Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen bir gezi programı ile Geyveli çiftçiler, BurTarım – 2017 Fuarını (Bursa 15. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı) gezdi.

BurTarım Fuarına ilçemiz çiftçileri iki otobüs ve 100 kişilik bir gurup ile katıldı. İlçemizden ayrıca kendi araçları ile BurTarım Fuarına gelenler de oldu.

Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar başkanlığındaki çiftçilerimizin ilk durağı her zaman olduğu gibi “YILMAZ Traktör” Fuar galerisi oldu. Yılmaz Traktör Yön. Kur. Bşk. Yrd. Aydın Yılmaz, Yılmaz Traktör Genel Mdr. Tuncay Bitirim ve çalışanlar konukları ile tek tek ilgilendi. Geyveli ziyaretçiler fuardaki salonları gezip yorulduklarında, Yılmaz Traktör de dinlendi.

Pınar ve beraberindeki gurup ” Tekin Traktör ” Fuar Galerilerini ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Fuat Tekin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.

Ziyaretçi gurubu, fuar içindeki salonlarda bulunan çeşitli ürün stantlarını tek tek gezerek, ilgi duydukları ürünler ile ilgili bilgiler aldı. Gurupta bulunanlar, fuar ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ederek başkana teşekkür etti.

Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar gezi sonrası yaptığı kısa açıklamasında şunları söyledi: ” Düzenlediğimiz BurTarım Fuarı gezimize katılan dostlarımıza güvenleri için teşekkür ederim. Umarım memnun kalmışlardır. Başka gezilerde buluşmak umuduyla sevgilerimi saygılarımı sunarım.”

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın