Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
03:35
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:25
Yatsı
22:08
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Sakaryaspor'un futbolculara olan borcu 1 milyon 200 bin TL

Sakaryaspor Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır, Rüstemler Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında kongrenin 6 Kasım Çarşamba günü yapılacağını ve futbolculara şuanda vadesi geçmiş 1 milyon 200 bin TL borç olduğunu açıkladı.

Haberler/GÜNCEL
22.10.2019
Haberi Yazdır
Sakaryaspor'un futbolculara olan borcu 1 milyon 200 bin TL

Sakaryaspor yönetimi, kongre ve işleyiş süreci hakkında Rüstemler Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Sakaryaspor Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır, düzenlediği basın toplantısında kongrenin tarihini ve takıma olan borcu açıkladı.

"SAKARYASPOR'U EN İYİ ŞEKİLDE KONGREYE TAŞIYORUZ"
Göreve başladıkları günden bugüne Sakaryaspor için ellerinden gelen tüm çabayı ve gayreti göstererek mücadele ettiklerini söyleyen Sakaryaspor Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır, "Sakaryaspor'un başarılı olmasından başka hiçbir derdimiz ve hesabımız olmadı. Bundan sonra da asla olmayacaktır. Başkan İbrahim Nalbant'ın istifası sonrasında kulübümüzün yönetiminde yer alan biri olarak Sakaryaspor'umuzu en iyi şekilde kongreye taşıyoruz. Bulunduğu konumu hak etmeyerek bütün şehri hüzne boğan bu durumdan Sakaryaspor'u el birliği ile çıkartmak zorundayız. Kişilerin ya da grupların değil, sadece Sakaryaspor çatısı altında kenetlenelim" dedi.

KONGRE 6 KASIM'DA YAPILACAK
Kongre tarihini açıklayan Bahadır, "Yönetim olarak kongre tarihini belirledik. Olağanüstü Genel Kurul 6 Kasım Çarşamba günü saat 15.00'te Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşecek. Çoğunluk sağlanamaması durumunda ise ikinci oturum 13 Kasım Çarşamba günü aynı saatte aynı yerde yapılacak" diye konuştu.

FUTBOLCULARA 1 MİLYON 200 BİN TL BORÇ VAR
11 Temmuz'dan bugüne kadar yönetim olarak Sakaryaspor'a 9 milyon TL'nin üzerinde para ödendiğini aktaran Başkan Vekili Bahadır, futbolculara şuanda vadesi geçmiş 1 milyon 200 bin TL borcun olduğunu belirtti. Bahadır ayrıca kongre öncesi kendi dönemlerine ait mali tabloyu da şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etti.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın