Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, aralıksız olarak sürdürdüğü ziyaretlerine Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile devam etti. Oda Başkanı Cihan Emre ve oda üyeleri tarafından karşılanan Alemdar, sıcak karşılama için esnaflara teşekkür etti.

İlçenin geleceği konusunda fikir alışverişinin yapıldığı programa, Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve AK Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Erbakan Civelek katıldı.

Adaylığının hayırlı olmasını diliyorum

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, “2070 üyeyle SESOB’un en büyük üyesiyiz. Yusuf başkanımızla çok kez yolumuz kesişti. Abiliğini, büyüklüğünü gördük. Şimdi ise Büyükşehir Belediyesi Adayı olarak yeni bir yola çıkıyor. Hayırlı olmasını diliyor ve ziyareti için teşekkür ediyorum. İnşallah hizmetleri büyüyerek devam eder” diye konuştu.

Tecrübelerimizi Sevdamız Sakarya Için Kullanacağız3

Karasu için birlikte çalışacağız

Programda konuşan Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, “Bugüne kadar Karasu’muz için Oda başkanımız Cihan Emre ve üyelerimizle uyumlu bir çalışma gerçekleştirdik. Sorunları çözme noktasında çeşitli zamanlarda bir araya gelerek sıkı bir iletişim örneği sergiledik. İnşallah bu uyumu yeni dönemde de Yusuf başkanımızın katkılarıyla daha ileriye taşıyacağız. Bizler hem şehrimiz hem de Karasu’muz için hizmete hazırız” dedi.

Toplumumuzun tüm kesimleriyle bir araya geliyoruz

Konuşmasında Cumhur İttifakı’nın birlikteliğine vurgu yapan Başkan Adayı Alemdar, “Cumhur ittifakı olarak kutlu bir yola çıktık. Cumhur İttifakı’mız devletin bekası milletimizin refahı için kurulmuş kardeşlik hukukunu üstün kılan bir dava ortaklığıdır. Ben değil, biz olmanın en güzel örneğini ortaya koyan bir ittifaktır. Seçim çalışmalarına başladığımız günden itibaren esnafımızla, muhtarlarımızla ve her kesimden insanımızla bir araya geliyor istişare ediyoruz. İstişarelerimizi sürekli olarak gerçekleştirecek ve şehrimiz için, insanımız için en hayırlısı ne ise onu yapacağız” şeklinde konuştu.

Biz bu şehre hizmet etmek istiyoruz

Başkan Adayı Alemdar konuşmasının devamında, “Bizler 15 yıl boyunca AK belediyecilik vizyonuyla kazandığımız tecrübeleri şimdi sevdalısı olduğumuz şehrimiz için kullanmak istiyoruz. Biz bu şehre hizmet etmek istiyoruz. Vizyonumuz, hedeflerimiz, planlarımız ve yol haritamız belli. Rabbim bu birlikteliğimizi daim eylesin” dedi.