Hendek'te 17 Kasım'da fenalaşarak beyin kanaması teşhisi ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde 19 gündür hastanede yaşam mücadelesi veren Sakarya Yenigün Gazetesi Hendek Temsilcisi ve Sakarya İHA Muhabiri Gazeteci büyüğümüz Hasan Öztürk yaşam mücadelesini kaybetti.

Sakarya Yenigün Gazetesi Hendek Temsilcisi ve İHA Sakarya Muhabiri Hasan Öztürk, 17 Kasım'da gittiği misafirlikte fenalaşarak beyin kanaması teşhisi ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesine alındı. 19 gündür yakınlarının umutlu bekleyişi gece gelen haberle yerini hüzne bıraktı.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Hasan Öztürk, doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Usta Gazeteci Hasan Öztürk'ün vefat haberi ilçede ailesi, sevenleri, basın camiası arasında büyük üzüntü yarattı. Merhum Hasan Öztürk'ün cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Adatavir.com ve Sakarya Radyo Mega Haber Sitesi Ailesi olarak merhum Hasan Öztürk'e Allah'tan rahmet, acılı ailesine, sevenlerine ve basın camiasına başsağlığı dileriz.