Işıksu ve Çağlayan Saha Ziyaretlerinde
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, mahalleleri ziyaret ederek şehir insanı ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak, 15 Temmuz Camili, Evren ve Karapınar mahallelerini ziyaret eden Başkan Işıksu'ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat mensupları, muhtarlar ve meclis üyeleri eşlik etti. 

Çok Çalışmaya Devam
Programları değerlendiren Başkan Işıksu, yapılan ziyaretlerde mahalle sakinleriyle samimi bir ortamda bir araya gelerek birlik ve beraberliği vurguladı, her daim sahada olduklarını ve mahalle sakinlerinin ilgi ve teveccühünün kendileri için çok değerli olduğunu belirtti. Işıksu, yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Adapazarı'mızın her köşesini ziyaret ederek kıymetli hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Her bir mahallemizde karşılaştığımız ilgi ve teveccüh bizleri daha da cesaretlendiriyor. AK Parti'mizin eser ve hizmet siyasetiyle Adapazarı'mıza daha güzel hizmetlerde bulunmak için daha fazla çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki ihtiyaçları istişareyle, yerinde tespit ederek çözüm üretmemiz memnuniyeti de yükseltiyor. Bu güzel buluşmalara katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Birlikte rahmet var, birlik ve beraberlikle gayret etmeye devam."

6 Q1 A78546 Q1 A85156 Q1 A9022

Daha Güzel Günler İçin 
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise, "Mutlu Başkanımızın da ifade ettikleri gibi AK Parti'mizin eser ve hizmet siyasetiyle Adapazarı'mızı daha güzel günlere ulaştırmak için hep birlikte gayretimizi sürdürüyoruz. Mahallelerimizi ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ediyoruz ve çözüm üretiyoruz. Milletimizin gösterdikleri ilgi ve destek bizleri daha da motive ediyor, desteğe layık olmak için aşkla çalışmaya devam." diye konuştu.