Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Rüstem Keleş, “Vatandaşlarımız samimiyetle belediye yönetimiyle buluşsunlar, süreçlere katkı sağlasınlar. Bu güveni sağlayalım istiyoruz. En önemli hedeflerimizden birisi de bu” dedi. 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Rüstem Keleş, sosyal medyadan paylaştığı videoyla şehre seslendi. Keleş, açık iletişim modeliyle tüm vatandaşların belediye hizmetlerine aktif bir şekilde dahil edilmesini çok önemsediğini belirterek, “Elbette belediye aktif bir şekilde sorumluluklarını yerine getirecek. Ama bir taraftan biz diyoruz ki bu sorumluluklarımızı vatandaşlarımızın katılımıyla, vatandaşlarımızın bize duyacağı güvenle hayata geçirelim. Vatandaşlarımız samimiyetle belediye yönetimiyle buluşsunlar, süreçlere katkı sağlasınlar. Bu güveni sağlayalım istiyoruz. En önemli hedeflerimizden birisi de bu” diye konuştu. 

Sakarya Adını Aşan Bir Anlama Sahip 
Mühendislik ve sosyal ihtiyaçların şehrin sahip olduğu kültür ve medeniyet perspektifinde geliştirilmesi gerektiğine de vurgu yapan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Rüstem Keleş, “Şehirlerimize itina ile yaklaşmamız, itina ile yönetmemiz gerekiyor. Şehrimizin hem mühendislik hem de sosyal ihtiyaçlarını, kültür ve medeniyetimiz perspektifinde geliştirip ortaya bir sentez çıkararak hareket etmeliyiz. Sakarya, adını aşan bir anlama sahip. Sakarya, Türkiye’de adına sığmayan bir anlama sahip. Bizim de ortaya koyacağımız belediyecilik anlayışıyla Sakarya’nın ufkunu ve vizyonunu açmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.