Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 19° Adapazarı
Sabah
03:49
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:31
Yatsı
22:13
http://sakaryaradyomega.com/

Ekrem Yüce vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, şehirde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Haberler/GÜNCEL
04.01.2019
Haberi Yazdır
Ekrem Yüce vatandaşlarla bir araya geldi

İlk olarak Orhan Camii Eski İmam Hatibi Hafız Talip Bozkaya’yı son yolculuğuna uğurlayan Yüce, “Değerli ağabeyim Talip Bozkaya’nın vefatından derin üzüntü duydum. Merhum Hafız Talip Bozkaya’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

Tevazu ve samimiyet
Cenazenin ardından vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Yüce, “Her biri şehrimizin ayrı bir değeri olan vatandaşlarımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyor, düşüncelerini önemsiyoruz. Biz şehri hep birlikte yönetmeye, gönülden gönüle köprüler kurmaya talibiz. Sakarya’yı oluşturduğumuz bu ahenk ile daha da iyi bir konuma taşıyacağız. Tevazuyu, samimiyeti, muhabbeti her zaman diri tutacağız. Bu soğuk kış günlerinde bize kapılarını, gönüllerini açan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret programı
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, hasta ziyaretinin ardından hayatlarını birleştiren çiftin de nikah şahitliğini yaptı. Şifa bekleyen tüm hastalara Allah’tan acil şifalar dileyen Yüce, nikah şahitliğini yaptığı çifte ise bir ömür mutluluk diledi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın