AK Parti Sakarya İl Yönetimi belli oldu. Başkan Yunus Tever AK Parti İl Yönetim Kurulunu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla açıkladı.

İşte Yunus Tever'in Paylaşımı

AK Parti Sakarya Yeni İl Yönetim Kurulumuz partimize ve şehrimize hayırlı olsun.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni yönetim kurulu listesi hazırlamak üzere tarafıma verilen yetkiyle yaptığımız çalışmaları bugün itibariyle nihayete erdirdik. Ben bugüne kadar partimizde görev yaparak davamıza omuz veren ve bizlere katkı sunan tüm yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Görev alan arkadaşlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizim tek bir hedefimiz var o da partimizin başarı çıtasını daha da yükseğe çıkartmaktır.

Bizler bu anlayışla görevimizi ifa ederken kurulduğu günden bu yana AK Parti'mize, Sayın Cumhurbaşkanımıza katkı sağlayan çok kıymetli dostlarımızın, arkadaşlarımızın ve siyasi büyüklerimizin bu mücadelemizde desteklerine ihtiyacımız olduğunun farkındayız.

Bu konuda her fırsatta onların fikirlerini almaya devam edeceğimizin özellikle bilinmesini isterim. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcındaki ilk yerel seçimlerinde partimize en güçlü desteği yine Sakarya’mızdan vereceğiz. Allah mahcup etmesin. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.

G Ie Bo0 W0 A Ad Rf M