İbrahim Büyükak’ın yazıp yönettiği, başrollerini Yasemin Sakallıoğlu ile paylaştığı "Mutluyuz" komedi filmi 29 Aralık’ta vizyona girdi. Filmin Sakarya Galası ise 10 Ocak Çarşamba günü Agora Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Galaya, İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu ile birlikte filmin oyuncularıda katılacak. İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı "Mutluyuz" filminde onlara Başak Parlak, Anıl İlter, Tolga Evren, Rahmi Dilligil, Buse Kara, Efe Deprem, Banu Fotocan, Camilla Duarte Çakır eşlik ediyor.

Filmin konusu ise şöyle;

Yakın arkadaş olan Ferhat ve Aslı, sevgilileri tarafından talihsiz bir şekilde terk edildikten sonra beraber olmaları gerektiğini anlarlar. Evliliklerinin üçüncü yılında ise ilişkileri adına işler artık yolunda gitmemektedir. Ferhat, Aslı’ya tatile çıktıklarını söyleyerek, ilişkilerine iyi gelmesi umuduyla Aslı’yı çift terapisi yapılan bir otele götürür. Aslı ile Ferhat’ın başka çiftler ile katıldıkları bu terapi, komik ve eğlenceli bir maceraya dönüşecektir.

Lightbox659Beb92B1F4B