31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi kapsamında Serdivan'ın tüm mahalle ve sokaklarında çalışmalarını sürdüren Başkan Adayı Osman Çelik, Yazlık Orta Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Buluşmaya AK Parti Serdivan İlçe Başkan Vekili Yusuf Haldızoğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara’da katılım sağladı.

Osman Çelik Yazlık Orta Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu3

Yoğun Katılım

Seçim çalışmalarını sürdüren Osman Çelik, Yazlık Orta Mahallesinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği buluşmada gösterilen yoğun ilgi karşısında Osman Çelik, vatandaşlara teşekkürlerini iletti. Başkan Adayı Çelik, "Seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden vatandaşlarımızla buluşuyor, onlarla istişareler gerçekleştiriyor ve Serdivanımıza kazandıracağımız projelerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bu akşam da siz değerli Orta Mahallesi sakinleriyle bir araya geldik. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Eser ve Hizmet Siyaseti Yapacağız

Programın devamında Serdivan’a kazandırılacak projeler hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Osman Çelik, "Sevdamız Serdivan diyerek yola çıktık. Bu ilçede büyüdük, bu ilçenin sokaklarında futbol oynadık, dostluklar edindik. İşte tam da bu yüzden sevdamız dediğimiz bu ilçeye hizmetlerin en kalitelisini, en iyisini yapma gayretinde olacağız. Biz ulaşılabilen, güler yüzlü ve vatandaşlarımızın hizmetkarı olacağız" ifadelerini kullandı.

Osman Çelik Yazlık Orta Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu3Osman Çelik Yazlık Orta Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu2