Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Sakarya Ticaret Borsası ile devam etti. Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk ile borsa yönetiminin karşıladığı Başkan Adayı Alemdar’a, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili eşlik etti. 
Ziyaret için teşekkür eden Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, “Adaylığınız hayırlı olsun. Şehrimiz için güzel işler yapacağınıza inanıyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde güzel günlere ilerleyeceğiz” dedi.

Paydaşlarımızla iş birliğimizi güçlendireceğiz
Şehrin paydaşlarıyla buluşmaların çok önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Alemdar, “Bizler Cumhur İttifakı’nın adayları olarak sizlerin sesini duyacak ve taleplerinizi başımızın üstünde tutacağız. Bunca yıldır söz verdiğimiz her şeyi yaptık ve asla sözümüzden dönmedik. İnşallah yeni dönemde de milletimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Sakarya Ticaret Borsa’mız şehrimizde çok kıymetli işlere imza atıyor. İnşallah önümüzdeki dönemde borsamızın çalışmalarında desteklerimizi sürdürecek, paydaşlarımızla iş birliğimizi kuvvetlendireceğiz” dedi.

Alemdar Stb

Şehrimiz için güzel işlere adım atacağız
Konuşmasının birlik olmaya ihtiyaç olduğunu ifade eden Başkan Adayı Alemdar, “Ticaret Borsamızın bende anısı farklı. Kuruluşunu çok iyi hatırlarım. Şimdi ise Allah nasip ederse 31 Mart’tan sonra el ele şehrimiz için güzel işlere adım atacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Her kesimle istişare ediyor, ortak akılla şehrimizi geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz. Bunu başarırsak şehrimiz kazanır, insanımız kazanır” ifadelerini kullandı.