Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:40
Öğle
13:15
İkindi
15:49
Akşam
18:12
Yatsı
19:35
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Sibel Uygun'a sürpriz doğum günü

Sakarya Radyo Mega'da sürpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirildi. Sakarya Radyo Mega Yayıncılık A.Ş. imtiyaz sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun'a, arkadaşları ve ofis çalışanları tarafından sürpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

Haberler/YAŞAM
17.10.2019
Haberi Yazdır
Sibel Uygun'a sürpriz doğum günü

Sakarya Radyo Mega Yayıncılık A.Ş. imtiyaz sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Uygun'a arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü yapıldı. Tüm ofis çalışanlarının da katıldığı doğum gününde Sibel Uygun şaşkınlığını gizleyemedi. Mumu üfleyip, pastayı kesen ve dilek dileyen Uygun, yeni yaşını arkadaşları ve ofis çalışanlarıyla kutlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Pasta ve çiçeklerle gelen arkadaşları Sibel Uygun'un yeni yaşını kutlayarak, nice yıllara sağlık ve huzur içinde girmeyi dilediler.

Düzenlenen sürpriz doğum gününde mutluluğu gözlerinden okunan Sibel Uygun, bu güzel sürpriz için arkadaşlarına teşekkür ederek, "Hep birlikte daha nice mutlu, sağlıklı günler görmek dileğiyle, bu güzel sürpriz için çok teşekkür ediyorum. Bugün bana sürpriz yapıp doğum günümü kutlayan Furize kuaför Deniz Emir, Çaykur emeklisi Meliha Gürsoy, Emşa Güzellik Salonu Emine Şahin, İzmit Meva Güzellik Salonu ve ismini sayamadığım tüm kadim dostlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın