İnşaat Mühendisi ve Adapazarı Belediyesi İmar Şehircilik Müdürü ve Kentsel Dönüşüm Müdürü Salih Kaya, AK Parti’den Arifiye Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunu geçtiğimiz günlerde yapmıştı.
Salih Kaya aday adaylığı sürecinde çalışmalarına devam ederken, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nde günün anlam ve önemini içeren, çocuklara yönelik projelerini sosyal medya hesabından duyurdu.
“ÇOK ÇALIŞTIK, PROJELERİMİZİ ÜRETTİK VE HAZIRLADIK”
Sosyal medya hesabından flulaştırılmış fotoğraflarla projelerini açıklamaya devam eden Kaya paylaşımında şu açıklamalarda bulundu:
“Telefonlarınızın görüntü ayarlarıyla oynamayınız. Çok çalıştık, projelerimizi ürettik ve hazırladık. Vatandaşlarımızla istişare ederek geliştirmek istiyoruz.  Kentsel dönüşüm projelerimiz ile Arifiye ilçemizi daha da ileriye taşımaya talibiz. Detaylar daha sonra…”
“ÇOCUKLARIMIZ BURADA HAYATA HAZIRLANACAK”
Sosyal medya hesabından, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocuklara yönelik projelerini duyuran Aday Adayı Kaya, ‘’Arifiye ilçemizde bu zamana kadar yapılan hizmetleri daha da ileriye taşımak için göreve talip olduk, projelerimizi düşündük. Bu projelerimizden beni en çok heyecanlandıranlardan birisini, Dünya Çocuk Hakları Günü’nde sizlerle paylaşmak istiyorum.
Çocuklar insan ilişkisinden uzak yaşıyor. Bunu değiştirmek için Sakarya’mızda bir ilk olarak Çocuk Köyü’nü kurmak istiyoruz. Çocuklarımız burada hayata hazırlanacak. Hayatta karşılaşabileceği ne varsa burada görecek, tecrübe edecek. Umarım projelerimizi hayata geçirebilecek fırsatları bulur, hep birlikte bu alanlarda keyifli vakitler geçiririz.’’ ifadelerinde bulundu.

IMG-20231120-WA0023

IMG-20231120-WA0026

IMG-20231120-WA0027