https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:38
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:22
Yatsı
22:04
http://sakaryaradyomega.com/

AK Parti kurmayları birliktelik mesajı verdi

AK Parti’den Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne aday adayı olan isimler, adaylığı açıklanan Ekrem Yüce, Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, milletvekilleri, il başkanı, kadın ve gençlik kolları Ormanpark’ta basın toplantısı yaptı.

Haberler/SİYASET
30.11.2018
Haberi Yazdır
AK Parti kurmayları birliktelik mesajı verdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz, Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediyesi Adayı Ekrem Yüce, aday adaylarının katıldığı birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu katılmadı.

 Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Mart 2019’da yapılacak seçimler münasebetiyle bugün Sakaryamıza aday gösterilen Ekrem Yüce’nin karşılama töreni vardı. Daha öncede Sakarya’ya hizmet etmiş ve bürokraside farklı görevlerde bulunan Sayın Yüce, doğup büyüdüğü şehirde yeniden hizmet etmek için görev aldı. Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşmelerinde Cumhurbaşkanımızın 17-0 skoru beklentisine ‘emriniz olur’ diyerek yola çıkan Sayın Yüce’nin tüm AK Parti ailesi olarak yanındayız”

AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Mevlam 30 yıl sonra böyle bir vakti tecelli etti. Cumhurbaşkanımız bizden 17’de 17 istedi, bizde emir telakki ettik. Yanlışları düzeltmek, doğruları ilerletmek için çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte birbirimize sarılarak büyüyeceğiz, ayrışarak değil.  Biz ayrıştırıcı değil bütünleştiriciyiz, burada görev yaparken bir hatam olursa her kardeşim beni uyarsın istiyorum. Tarımda birçok konuda, Ayva’da Fındık’ta dünya birincisiyiz. Bunu daha ileriye taşımalıyız. Sanayide otomotiv, demiryolu ve harp sanayi bizde, bunları ilerleteceğiz. Tarım ve endüstriyel ürünler ile sanayimizi ilerleteceğiz, nitelikli insan yetiştireceğiz. Üniversitemize güç verecek ve Sakaryamızı nitelikli insanın merkezi yapacağız"

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise, "  Sakarya’da son 10 gün içerisinde 2 anket yapıldı. Daha önce de defalarca anket yapılmış olmasına rağmen mümkün olan en uygun adayın ortaya çıkması için çalışmalar yapıldı. Bugüne kadar burada destek olan aday adaylarımızı tebrik ediyorum ve inanıyorum ki bundan sonra onları da çok önemli görevler bekliyor. Bizlerde tüm vekillerimiz ve partililerimizle yeni başkan adayımızla bir araya gelerek bir değerlendirme toplantısı yaptık”

 Yavuz “7 İlçe Başkanımız ve İl Yönetiminden istifa edenler var. İstifa eden arkadaşlarımızla oturup konuştuk ve şanslarını denemek istediklerini söylediler. Aday adaylığı sonrasında aday gösterilmeseler bile aynı şevkle çalışma yapacaklarına eminiz. İlçelerde kimler devam eder ya da kimler devam etmez bilemeyiz, sayın Cumhurbaşkanımızın içinde bulunduğu bir kurul tarafından bunlara karar verilecektir ve o karar bizim için en uygun karardır. Umarım herkes için hayırlısı olur”
 

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın