Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 28° Adapazarı
Sabah
03:51
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:30
Yatsı
22:10
http://sakaryaradyomega.com/

Babaoğlu’ndan gençlere ve kadınlara müjde

Hendek ilçe merkezi Soğuksu, Hacıkışla ve Turanlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, gençler ve kadınlara özel projeleri anlattı ve esnafın önemine değinerek, “Biz esnafımızdan tarafız” dedi.

Haberler/SİYASET
08.02.2019
Haberi Yazdır
Babaoğlu’ndan gençlere ve kadınlara müjde

Seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu gün boyu sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Hendek ilçe merkezinde esnaflarla buluşan Babaoğlu, daha sonra akşam programında ise Soğuksu ve Hacıkışla Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Babaoğlu, daha sonra Turanlar Mahallesinde roman vatandaşların cemiyetine katılarak coşkularına ortak oldu, onlarla birlikte oynadı

GENÇLERE ÖZEL
Ziyaretlerinde tüm Hendeklilere projelerini ve düşüncelerini anlatarak yetki isteyen Babaoğlu, “Hendek gençliğine çok büyük önem veriyoruz. Gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri, yaşadıkları ilçede yeni fırsatları yakalayabilmeleri, kültür, sosyal ve spor aktivitelerinin yoğun olması gerekiyor. Hendek gençliği için bu anlamda çok özel projelerimiz var” dedi.

KADINLARA ÖZEL
Babaoğlu ardından ev hanımlarının sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın bir parçası olacağını söyledi. Başkan adayı Turgut Babaoğlu, “Kadınlarımız, analarımız… Toplumumuzun can damarı olan kadınlarımız ekonomik hayata dahil olsun istiyoruz. Ev ekonomisine katkı sunmak isteyen kadınlarımız acaba ben ne yapabilirim diye düşünmeyecek” ifadelerine yer verdi.

ESNAFLAR
Sakarya’nın esnaf kenti olduğuna dikkat çeken Babaoğlu, “Bizim Hendek esnafımız çok cefakar ve vefakardır. Kendi nam ve hesabına çalışarak istihdam sağlayan, bu ülkeye vergi ödeyen, SGK primi ödeyerek katma değer sağlayan esnafımız, Hendek ekonomisinin dinamosudur. Devlet esnaf ve sanatkarını korur kollar. Bu anayasa da var. Biz esnafımızdan yana taraf olacağız” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın