Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçe ziyaretlerine Karapürçek ile devam etti. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün ile birlikte Karapürçek’e gelen Alemdar’ı, Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Halit Çakırbaş ve partililer karşıladı. 

Karapürçek4

Çiçeklerle karşılanan Alemdar, “Geçmişten Günümüze Teşkilat Buluşmaları” adlı programda kuruluşundan bu yana partide görev alan dava arkadaşlarıyla buluştu. Akabinde MHP Karapürçek İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı Mustafa Kıraç ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Alemdar, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde Karapürçek’te en doğru şekilde çalışarak zafere ulaşacağını dile getirdi.

Karapürçek6

Siyasetteki ilk yuvam Karapürçek oldu
Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Sakarya’da ilçelerimizle birlikte inşallah güzel bir kampanya geçireceğiz. Yola çıktık ve bu davanın ne kadar büyük olduğunu çok iyi biliyoruz. Davamız 780 bin metrekarenin dışına taşan Orta Asya’dan Afrika’ya Orta Doğu’dan Balkanlar’a kadar tüm mazlumların yanında olmaktır. Bugün burada geçmişten bugüne görev yapmış dava arkadaşlarımızla bir araya gelmekten onur duydum. Bugün yuvamdayım. Karapürçek benim ilk siyasete başladığım bölgedir ve bu anlamda bende yeri başkadır. Ben Karapürçek’e inanıyor, güveniyorum. Bu davayı en yüksek noktaya çıkaracaklarına tüm kalbimle inanıyorum” diye konuştu. 

Projelerimizi hızla hayata geçireceğiz
Konuşmasında projelerin hızla hayata geçirileceğini ifade eden Alemdar, “Bugüne kadar sizleri unutmadık bundan sonra da unutmayacak ve sizlerle beraber olacağız. Bizim davamızda nöbet değişimi, bayrak yarışı vardır. Bu yüzden hep olanda hayır vardır diyerek inançla yolumuza devam ediyoruz. Karapürçek ilçemize hizmet konusunda içiniz müsterih olsun. Göreve geldiğimiz günden itibaren tüm ilçelerimizde hizmetlerimizi ve projelerimizi hızla hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Karapürçek3

Karapürçek esnafından Alemdar’a yakın ilgi
Programı kapsamında Karapürçek Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Nazik misafirperverlikleri için Başkan Yıldırım’a teşekkür etti. Ziyaretin ardından esnafla bir araya gelen Alemdar, “Ben Karapürçek esnafını iyi tanıyan bir kardeşinizim. İlçemizde esnafımızın gereksinimlerini çok iyi biliyor ve çalışma programımızı buna göre hazırlıyoruz. İnşallah yeni dönemde ilçe esnafımızın gelişmesine katkı sunacak hizmetlerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Karapürçek2

Muhtarlarla iş birliğini çok önemsiyorum
Karapürçek ziyaretini Muhtarlar Derneği ile tamamlayan Başkan Adayı Alemdar, Karapürçek Muhtarlar Derneği Başkanı Beytullah Şafak ve muhtarlar tarafından karşılandı. Alemdar, “Karapürçek zenginlikleri ile adeta şehrimizin bir mozaiği pozisyonundadır. Bizler bu zenginliklerin ve bu kaynakların en doğru şekilde kullanılmasını istiyoruz. Elbette bu kararlarda muhtarlarımız bizim için oldukça önem arz ediyor. İnşallah 31 Mart sonrası muhtarlarımızla tekrar bir araya gelerek istek ve taleplerine cevap vereceğiz” şeklinde konuştu. 

Karapürçek