Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Ben Tuncay Şanlı Olduysam Sakarya Sayesindedir

Adapazarı Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, Adapazarlı efsane futbolcu Tuncay Şanlı’nın katıldığı Aynalıkavak Sohbetleriyle başladı. Etkinlikte konuşan tecrübeli futbolcu, “Şuan kendimi maça çıkmış gibi heyecanlı hissediyorum. Birbirinden değerli konuklar var burada. Zaten Sakarya’ya her geldiğimde ilk maçımdaki heyecanı yaşıyorum. İnsanın geldiği yeri unutmaması çok önemli. Ben Tuncay Şanlı olduysam Sakarya sayesindedir.” dedi.

Haberler/GÜNCEL
02.12.2021
Haberi Yazdır
Ben Tuncay Şanlı Olduysam Sakarya Sayesindedir

Şanlı’ya Yoğun İlgi

Adapazarlı tecrübeli futbolcu Tuncay Şanlı, Adapazarı Belediyesi’nin düzenlediği Aralık Kültür Sanat Etkinliklerinin ilk konuğu oldu. Moderatörlüğünü, muhabir ve spiker Erhan Kaytanbay’ın üstlendiği, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve yardımcılarının ev sahipliği yaptığı söyleşiye; İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Erenler Belediyesi Eski Başkanı Cavit Öztürk, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri ve çeşitli spor derneklerinin yöneticilerinin yanısıra çok sayıda sporsever ilgi gösterdi.

İnsan Geldiği Yeri Unutmamalı

Kendisini Sakarya’ya daima bir vefa borcu olduğunu vurgulayan Şanlı, “ Şuan kendimi maça çıkmış gibi heyecanlı hissediyorum. Birbirinden değerli konuklar var burada. Zaten Sakarya’ya her geldiğimde ilk maçımdaki heyecanı yaşıyorum. İnsanın geldiği yeri unutmaması çok önemli. Ben Tuncay Şanlı olduysam Sakarya sayesinde olmuşumdur. Yeşil Siyahlı formayı terlettiğim için olmuşumdur. O yüzden Sakarya’nın yeri bende her zaman çok farklıdır. Ailem burada, dostlarım burada, yatırımlarım burada. Sakarya’dan kopamam. O yüzden sürekli Sakarya’ya geliyorum.” şeklinde konuştu.

Sakaryaspor Sevdalısıyım

Sakaryaspor’u her zaman yakından takip ettiğini ifade eden Şanlı, “Sakaryaspor’un lige yükselme maçına Eskişehir’e trenle gittiğimizde golü göremedik bile, çünkü o coşkuyla tribünden düşmüştük. Sakaryaspor’a, Çark Caddesine, kısacası Adapazarı’na sevdalı bir insanım ben. Buradaki sevgi bağı çok farklı bir şey. Yatırımlarımı da ben buraya yapıyorum, ailem de buradan kopamıyor. Ben bu şehrin sokaklarında hedeflerime koştum. Hacıoğlu’ndan TEK’e yürüyerek antrenmanlarıma gidiyordum. Bugünlere gelmemde ailemin, hocalarımın, Sakarya’nın emeği çok büyük.” dedi.

Başkan Işıksu’dan Şanlı’ya Teşekkür

Aynalıkavak Sohbetlerine katılma nezaketi gösterdiği için Tuncay Şanlı’ya teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Şehrimizin bir değeri olan Tuncay Şanlı’yı kültür sanat etkinliklerimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Biz her ay Aynalı Kavak sohbetlerinde şehrimizin değerlerini konuk ediyoruz. Bugün de Türk futboluna büyük katkı sağlayan Sakaryasporlu futbolcumuz Tuncay Şanlı’yı ağırladık. Kendilerine ve kıymetli konuklarımıza bugün aramızda oldukları ve bu keyifli sohbete iştirak ettikleri için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın