Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
05:15
Öğle
12:56
İkindi
16:20
Akşam
19:02
Yatsı
20:21

Büyükşehir Belediyesi'nden dolandırıcılara karşı uyarı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, görevli bürokratların adı kullanılarak yapılmak istenen dolandırıcılıklara karşı uyarıda bulundu.

Haberler/GÜNCEL
13.12.2019
Haberi Yazdır
Büyükşehir Belediyesi'nden dolandırıcılara karşı uyarı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde görevli bürokratların adı kullanılarak yardım talebinde bulunulduğu bilgisine ulaşan Büyükşehir Belediyesi’nce, dolandırıcılık eylemlerine karşı vatandaşların dikkatli olmaları ve yardım talebinde bulunan kişiler hakkında yasal sürecin başladığı belirtildi. 

Konuyla ilgili olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi bürokratlarımızın adı kullanılarak firmalardan yardım talebinde bulunulduğu bilgisi tarafımıza ulaşmıştır. Bu bilgi üzerine Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşavirliğimiz tarafından konu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmiş ve yasal süreç başlatılmıştır. Büyükşehir Belediyesi veya kurumumuzun herhangi bir bürokratı adına talepte bulunulması söz konusu değildir. Bu şekildeki dolandırıcılık eylemlerine karşı vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını talep ediyor; benzer durumlarla karşılaşılması halinde konunun Büyükşehir Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü’ne bildirilmesi gerektiğini kamuoyuna saygıyla arz ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın