Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) meclis üyeliği adaylığı için 7 ilçeden oluşan liste açıklandı. Listeler şu şekilde belirlendi:
ADAPAZARI
MUHAMMET IŞIK
AYDIN ALPHAN
LEVENT ŞENER
BURHAN GÜLER
İBRAHİM ŞENOL
NAGİHAN ARSİYA
YUSUF SARGIN
SALİM AYDIN
KAMİL YAVUZ
NEZAHAT ORUÇ
MUSTAFA AKKAYA
GÜLHAN EREN
KADİR AKBIYIK
ERDAL HIZIR
NEJAT NEJDE TERSİN ÇENGELLER
NAİM ŞENTÜRK
SONGÜL BIÇKIN
YİĞİT GÜNEY
DEMİR KINALI
TÜLAY ATAOĞLU
MEHMET TÜRKÜCÜ
MEHMET BEŞİR
MEHMET HAKAN BOZTEPE,
MELEK YILMAZER
AYŞE KILIÇ
BİLLUR TUĞBA HANCIOĞLU,
MURAT ÖZÇELİK,
CANAN KARAKAŞ,
SABİHA ERGÜN
ERDİNÇ ERKAN
MÜZEYYEN SALİHOĞLU
GÜLSEN DURSUN
NEVİN GÜL
YEDEK ÜYELİK
FATMA ERBAY
MELİHAT ER
BURAK ŞEN
SEMİH ÇAĞATAY
YENİGÜL ŞENYILDIZ
SÜMER ŞENOL
REYHAN KİRAZ
AYNUR SEVİÇ
GÜLBİYE AKHAN
AYNUR ATAY
NİGAR DOĞRAR
MÜCADİYE AŞÇIOĞLU
GÜZİN ÖZAKIN
SERPİL KARAKAYA
UĞUR ŞENGÜL
NACİYE BIYIKOĞLU
YALÇIN ERDEM
TAYFUN YILDIRIM
BURCU ÇETİN
GÖKÇE YILDIZLI
AYHAN YAVUZ
ORÇUN ÜSTÜN
KONTENJAN
HAMİ ÖZTOPALOĞLU
GÜRKAN AKGÜN
ÖZCAN ÇAMDAĞ
KAAN ADIGÜZEL
HENDEK
BEYHAN BALCI
TAHSİN ÖZZAİM
PERİHAN GÜNGÖR
OLCAY SEZGİN
FATİH ENES İLKAY
RAMİS PEHLİVAN
ALİ PALA
HASAN KESİMAL
HÜSEYİN ÇALMAN
SELAMET BOSTANCI
MUSTAFA GÜNER
YÜKSEL ÇİFTÇİ
ÖZNUR OĞUZ
MÜZEYYEN YİĞİT
SİNAN KELEŞ
CEMİLE ZENGİN
ESMA TAVŞANCI
NEJMİ KUTUN
OSMAN ATAK
KADEM IŞIK
GÜLTEN ÇALIK
KONTENJAN
AHMET CÖMERT
NECATİ AKIN
AYHAN BAL
TARAKLI
İLHAN MERACI
Ş.NEVZAT AKAY
İSMAİL İBRİ
ALİ ÖZKARACA
CEMALETTİN ÖZER
BİLAL KARABACAK
AHMET METE
VURKAN SANLI
KONTENJAN
İSMAİL DEDEOĞLU
PAMUKOVA
MURAT AYDOĞDU
HÜSEYİN ERYİĞİT
EYÜP YUSUF TURAN
ECE SÖYLER
METİN IŞIK
HAKAN TARIM
FATİH YAVUZ
REYHAN EROL
ALİ ÇANAK
MUHUTTİN KARAKAŞ
ABDULLAH TAŞ
M.BUĞUCAN OKYAY
TUNCAY GÜR
KONTENJAN
ALİ İHSAN BİLALOĞLU
İLHAN METİN
AKYAZI
MİKTAT BAŞTAN
SEYFİ ÖZDEMİR
SERDAR MESTAN
İNCİ ATEŞ AKYAZI
HASAN DEMİR ÇATALKÖPRÜ
AHMET BİLMİŞ
ZEKİ YARIMBAŞ BOZTEPE
MEHMET KILIÇKESER BOZTEPE
HİLAL BİLGE KOBYAOĞLU
METİN DÜZGÜN TORUL
EYÜP YILDIZTAŞ
AHMET DUMAN
KATİP ALİ BEŞEL TONYA
SEZAYİ İŞCAN KADİRBEY
FAZLI ÇAKIROĞLU
HÜSEYİN YÜKSEL
BURAK TÜREMEN
FARUK ÖZDEMİR ŞARKBEYNEVİT
YEDEK ÜYELİK
SELÇUK KÖK
ÖZCAN ÇAÇUR YENİDOĞAN
ARİFİYE
NURİ KOÇ- MÜTEAHHİT
SONGÜL ERDOĞAN-EKONOMİST
KADRİYE TÜRKYILMAZ-İŞLETMECİ
ALİ GÖKPINAR-İŞÇİ
MUZAFFER ORAL-EMEKLİ
EMİNE KUMRU-EVHANIMI
SAYİM AYKUTLU-SERBEST MESLEK
AHMET HAYMANA- İŞÇİ
HÜLYA AKSU-SERBEST MESLEK
DAVUT DUMAN-SERBEST MESLEK
ABDULLAH ÖZMEN-EMEKLİ
YOLDAŞ AYDIN-SERBEST MESLEK
MURAT KIRMAÇ-SERBEST MESLEK
YEDEK ÜYELER
FATİH SUBAŞI-METAL KALIPÇI
ELİF KÖROĞLU-ELEKTRONİK KALIPÇI
ERTUĞRUL YAMAK-EMEKLİ
YUSUF IŞIK-SERBEST MESLEK
KONTENJAN
YÜKSEL DEMİR-EMEKLİ
NEDRET AKOĞLU-EMEKLİ
GEYVE
OSMAN ERKÖSE
MEVLÜT AYVAZ
TALİP TURAN
NECMETTİN ÖZ
SABİHA IŞIK
FERHAT SAKARYA
ŞAHİN YEL
MUSTAFA TAŞPINAR
NAİL GÜLFİDAN
MUAMMER BULUT
HİLMİ ALTAŞ
FUAT YILMAZ
ZEYNEL A. ÇADIR
KONTENJAN
CEMAL DUYGU
SEVAL ERKUL
SAPANCA
1-Nihat Arda Şahin
2-Mehmet Ali Kahraman
3-Cemal Demir
4-Mustafa Bakırtaş
5-Nurten Kadıduman
6-Bilgül Toksöyle
7-Enis Ceylan
8-Oktay Demir
9-Tuğçe Kistiloğlu
10- Halit Macit Tantan
11-Hasan Başer
12- Metin Kırdar
13- Sülayman Karayakalıoğlu
KONTENJAN
Kontenjan 1: Sefer sadık Bostancı
Kontenjan 2: Timur yüksel