Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 32° Adapazarı
Sabah
03:22
Öğle
13:06
İkindi
17:05
Akşam
20:41
Yatsı
22:31
http://sakaryaradyomega.com/

Ekrem Yüce öğrencilerle buluştu

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Faik Baysal Kütüphanesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Haberler/GÜNCEL
14.01.2019
Haberi Yazdır
Ekrem Yüce öğrencilerle buluştu

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Faik Baysal Kütüphanesi’ni ziyaret etti. Kitap okuyan ve sınavlara hazırlanan öğrencilere kolaylıklar dileyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, sohbet ettiği öğrencilerin memleketlerine dair düşüncelerini aldı. Faik Baysal Kütüphanesi’nin şehrin kültürel yaşantısında büyük öneme sahip olduğunu da ifade eden Yüce, 1 milyon kitaplı kütüphanenin de yeni dönem projeleri arasında yer aldığını kitapseverlere müjdeledi.

1 milyon kitaplı kütüphane
Faik Baysal Kütüphanesi’nin kitap dostlarına sunduğu imkanların çok değerli olduğunu dile getiren Başkan Adayı Yüce, “Şehrimizin yetiştirdiği değerli bir isim olan Faik Baysal’ın adı böylesine nezih bir mekanda yaşatılıyor. Biz de 31 Mart seçimlerinin ardından şehrimize 1 milyon kitaplı kütüphane kazandıracağımızın müjdesini paylaştık. İnşallah yeni Faik Baysal’lar, Necati Mert’ler, Sait Faik’ler buradan yetişecek, kültür sanat dünyamıza ışık tutacak” dedi. Başkan Adayı Yüce, öğrencilerin talep ve önerilerini de dinledi.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın