Erenler Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Rahmi Şengül başkanlığında gerçekleşti. Gündem dışı konuşmalar ile başlayan 2023 yılının son meclis toplantısı, Başkan Rahmi Şengül’ün konuşması ile devam etti. Akabinde toplantı gündem maddelerinin karara bağlanması ile tamamlandı.

KÜPÇÜLER
Küpçüler Mahallesinde altyapı çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Küpçüler Mahallemizde 1 cadde ve 12 sokağımızda asfalt hazırlığımız devam ediyor. Bu hafta içerisinde asfalt çalışması başlayacak. Küpçüler Mahallemizde 10 bin ton asfalt ile cadde ve sokaklarımızı yenileyeceğiz” dedi.

BEKİRPAŞA
Başkan Rahmi Şengül, “Bekirpaşa Mahallemizin sokaklarını kilitli parke ve asfalt ile yeniliyoruz. Kilitli parke ile yenilenecek olan kısımda çalışmalar tamamlandı. Asfalt atılacak olan yollarımızda da ekiplerimiz asfalt hazırlığına başladı. İnşallah vatandaşlarımızı mağdur etmeden kısa zaman içerisinde Bekirpaşa Mahallemizde çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.  

GRUP YOLLARI
Başkan Rahmi Şengül, “Sakarya Büyükşehir Belediyemiz ilçemizdeki grup yollarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Emirler, Büyükesence ve Küçükesence Mahallelerimizde grup yollarımız asfalt ile yenilendi. İlçemize hizmetlerinden dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye teşekkür ediyoruz.erenler meclis2

HIZ KESMEDEN DEVAM
Başkan Şengül, “Erenler’imiz için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmaların ve toplantımızın Erenler’imiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Başkan Rahmi Şengül’ün konuşmasının ardından Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı gündem maddelerinin karara bağlanması ile tamamlandı.