Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:40
Öğle
13:15
İkindi
15:49
Akşam
18:12
Yatsı
19:35
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Ersan Er Sakarya için bunları söyledi

'Tanrım' şarkısıyla adından söz ettiren genç şarkıcı Ersan Er, Sakarya Radyo Mega'ya konuk oldu. Ersan Er, Radyo Mega'da Sakaryaspor, Tatangalar ve şehirle ilgili mesajlar verdi.

Haberler/GÜNCEL
09.03.2019
Haberi Yazdır
Ersan Er Sakarya için bunları söyledi

Emre ÇATAL'ın haberi
'Tanrım' şarkısıyla 120 milyon izlenmeye ulaşan ve adından söz ettiren genç şarkıcı Ersan Er, Sakarya Radyo Mega'da hafta içi her gün yayınlanan ve Hatice İclal Gökcan'ın hazırlayıp sunduğu 'İclal ile Parantez' programına konuk oldu.

Dün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel Adapazarı'nda vereceği konser öncesi Sakarya Radyo Mega'da Hatice İclal Gökcan'ın sorularını yanıtlayan genç şarkıcı Ersan Er, Sakaryaspor'un taraftar grubu Tatangalar, Sakaryaspor ve şehirle ilgili mesajlar verdi. 

SAKARYASPOR TUTKUSU ÇOK FARKLI
Bu şehrin Sakaryaspor'a tutkusunun çok farklı olduğunu dile getiren ve 'Tanrım' şarkısı hakkında konuşan Ersan Er, "Tanrım şarkısı Sakaryaspor'un marşı oldu. Bu şehrin takıma tutkusu çok daha farklı ben onu gördüm. Sakaryaspor tribününe 1 kere gittim sevgili Tamer Batuboylu abimizle beraber. Şarkı buraya düşmüştü zaten. Burada çok sevdiğim bir arkadaş grubum var. Onlarla beraber şarkı Sakarya'ya düşmüştü ondan sonra zaten statta çalmaya başladı." dedi.

TÜRK KIZLARI PARİS HİLTON'A 5 BASAR
Bir dönem Paris Hilton'un korumalığını yapan ve kendisine her seferinde sorulan 'Paris Hilton mu Türk kızları mı?' sorusuna cevap veren Ersan Er, "Bir kaç röportajımda soruldu 'Paris Hilton güzel mi?' diye. Bende şu şekilde cevap vermiştim ve kararım hala aynı; 'Paris Hilton güzel değil çok çirkin, bizim Türk kızlarımız hani en çirkini bile Paris Hilton'a 5 basar' diye birşey söylemiştim. Hala arkasındayım. Bizim kızlarımız ondan daha güzel. Paris Hilton x 5 = Türk kızı" dedi.

YENİ ŞARKI 5 NİSAN'DA 
Yeni çıkaracağı şarkı hakkında bilgi veren Ersan Er, " 'Tanrım' şarkısında ilk defa arabeski club tadında yapmıştık. Bu seferde arabeski rap ile birleştirdik. İlk defa arabesk bir şarkıyı rap şarkıyla beraber bir araya getirdik. Çok güzel bir çalışma oldu. Erdem Kınay aranjörlüğünü yaptı. Şarkımız inşallah 5 Nisan'da sevenlerimizle buluşacak." dedi.

8 ŞARKIDAN OLUŞACAK YENİ ALBÜM GELİYOR
İspanyol bir bayan şarkıcı ile yeni bir düet hazırlığında olduklarını söyleyen Ersan Er, "Temmuz'da bir projemiz var. 8 şarkıdan oluşacak olan bir albümün hazırlıklarına yavaş yavaş başladık. Onda da İspanyol bir bayan şarkıcıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Bir düet hazırlığımız var albümdeki şarkılarımızdan bir tanesinde. Şarkı hem İspanya'da hem burda yayına girecek. Düet yapacağım İspanyol bayan şarkıcı Türkçe biliyor. Bende şarkı sözlerini İspanyolca ezberlemeye çalışacağım ki onlarda orda onu kullansınlar diye. Ama olmazsa bile biz zaten Türkçe söyleyeceğiz zaten Tanrım'ı emin olun dünya dinliyor sadece biz değil." dedi. 

SAKARYA'NIN YERİ BENDE AYRI
Çıktığı konserlere kıyasla Sakarya'nın kendisinde ayrı bir yer olduğunu ifade eden Ersan Er, "Her çıktığımda ayrı bir heyecanım var. Hata yapmayacağımı biliyorum artık oraları çoktan aştım geçtim. Benim heyecanım dinleyicimle bütünleşebilmek. Bütünleşemezsem eğer ben tribe giriyorum ama Allah'a şükür bugüne kadar da bütünleşip bütün şarkıları hep beraber böyle coşkuyla söylemediğimiz bir sahne olmadı. Ama bugün biraz daha heyecanlıyım çünkü Sakarya'nın yeri bende ayrı, benimde Sakarya'da yerim ayrı." dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 2
ttnga 11.03.2019 10:28:33
Şöyle tatangalara uyan bir tanrım nerdenn gibbi bi şarkı daha bekliyoruz :DD
mete han 11.03.2019 10:27:40
Yayını dinledik çok içten samimi biriymiş Ersan Er.... Yeni şarkısını bekliyoruz