Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:51
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:30
Yatsı
22:11
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Genç Birlik Yeni Yönetimini Tanıttı

Geçtiğimiz günlerde başkanlığına Ömer Özcan’ın getirildiği Genç Birlik Sakarya Şubesi, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Haberler/GÜNCEL
13.06.2021
Haberi Yazdır
Genç Birlik Yeni Yönetimini Tanıttı

Birlik Vakfı Sakarya Şubesi Hizmet Binasında gerçekleştirilen tanışma toplantısında Başkan Özcan ve yönetiminin yanı sıra Birlik Vakfı Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Talha İbil, Kampüs Camii Baş İmam Hatipi Erol Demir ve çok sayıda genç katıldı.

Vakıf çalışmaları ve faaliyetlerinin anlatılıp bazı komisyon, kulüp ve çalışma gruplarının ve sorumlularının da belirlendiği toplantıda, yapılacak olan kurul toplantısı öncesi yöneticilerin ve üyelerin yapacağı görevler belirlendi.

SAÜ Kampüs Camii Baş İmam Hatibi Erol Demir’in konuk olduğu ilk toplantıda Kur’an-ı Kerim okunduktan sonra dualar edildi.

Tüm üyelerin kendilerini tanıttığı toplantıda Başkan Ömer Özcan, Birlik Vakfı’nın misyonu ve ağırlığının farkında olduklarını belirterek Vakfın kuruluş amacı ve aşaması hakkında bilgiler aktardı. Genç Birlik Vakfı Sakarya Şube Başkanı Ömer Özcan, 29 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da kurulan ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin inançlı, vatansever, kültürlü, ilim seviyesi yüksek, bilimsel ve teknolojik bilgilere sahip birer şahsiyet olmasını sağlamak için çalışan ve milletimizin birlik ve huzur içerisinde kalkınma ve gelişmesini hedefleyen Birlik Vakfı’nın Türkiye'nin birçok ilinde şubesi bulunduğunu, Sakarya’mızda da özellikle gençlerimize büyük destek olacakları böyle bir teşkilatın bulunması gerektiğine inandıklarını, bu çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde, tüm gençlerimizle birlikte eğitim, kültür ve sosyal projelerle şehrimize ve insanımıza önemli hizmetler yapmaya gayret göstereceklerini ve bu sorumluluğun bilinciyle çalışacaklarını ifade etti.

Bugüne kadar bu aziz vatan ve millet için sahada yer alan birçok teşkilatta gençlere yönelik çalışmalar içerisinde bulunarak tecrübe edindiklerine de değinen Başkan Özcan, bu konuda herkesin desteğine de ihtiyaçları olduğunu sözlerine ekledi.

Tüm üyelerin kendisini tanıtarak duygu ve düşüncelerini ilettiği toplantı, üyelerin fotoğraf çekimi sonrası sona erdi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın