https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
04:26
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:53
Yatsı
21:21

İspiroğlu: 'Biz çalışacağız Karasu kazanacak'

Adatepe Mahallesini ziyaret eden ve mahalle sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Mehmet İspiroğlu, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu ve beraberindekiler vatandaşlarla sohbet etti.

Haberler/SİYASET
08.02.2019
Haberi Yazdır
İspiroğlu: 'Biz çalışacağız Karasu kazanacak'

Adatepe Mahallesi’ne bir ziyaret düzenleyen Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, mahalle girişinde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. Mahalle meydanında bulunan kahveleri ziyaret eden İspiroğlu, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi.

“Yönetim anlayışımızdaki en büyük paydaşlarımızdan olan vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onları dinliyor, tüm sözlerini değerlendiriyoruz. Biz çalışacağız Karasu kazanacak” şeklinde konuşan İspiroğlu; “Makam mevki için değil hizmet etmek için bu göreve talip olduk. En büyük makamın insanların gönlünde yer etmek olduğuna inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“1 Nisan Sabahı Tüm Güzelliklerin Başlangıcı Olacak”
Projelerimizi tek tek açıklıyoruz diyen İspiroğlu; “Biz yola, milletimizin duası ile milletimize hizmet etmek için çıktık. Değerli dostlarımızın bizlere olan güvenini Allah’ın izniyle boşa çıkarmayacağız. Bizim tek düşüncemiz hizmet. Hazırladığımız projelerimizi tek tek açıklıyoruz. Allah’ın izniyle 1 Nisan sabahı tüm güzelliklerin başlangıcı olacak” diyerek sözlerine son verdi. Konuşma sonrası İspiroğlu, mahalle sakinlerinin fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın