Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:40
Öğle
13:15
İkindi
15:49
Akşam
18:12
Yatsı
19:35
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Radyo Mega'da gözyaşları sel olup aktı!

Sakarya Radyo Mega'da Kader mahkumları programı 3 yıldır aktif olarak devam etmektedir. Kurban Bayramı dolayısıyla geçen hafta programa ara verilmişti. Bu hafta yapılan programla Kader Mahkumlarının ve yakınlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıldı.

Haberler/GÜNCEL
08.08.2020
Haberi Yazdır
Radyo Mega'da gözyaşları sel olup aktı!

Sevdiklerinden ayrı düşen Kader Mahkumları mektuplarıyla, yakınları da mesajlarıyla programa katılarak duygularını ifade ediyorlardı. Fakat bu hafta yapım ekibi bir farklılık yaratarak mahkum yakınlarını canlı telefon bağlantılarıyla birbirlerine seslerini ve duygularını ulaştırarak programa duyulan ilgiyi bir kez daha gösterdi.

 

Yapımcılığını İrem Kumantaş ve Hamit Birol'un yaptığı, sunuculuğunu Cemil Tekin'in üstlendiği bir Radyo Mega klasiği olan Kader Kahkumları programı dün akşam da adından söz ettirdi.

 

Doğu Marmara Bölgesinde tek olan program; Ferizli, Hendek, Geyve, Kandıra, Düzce cezaevlerinde yoğun bir şekilde takip ediliyor. Türkiye'nin her bölgesinde internet üzerinden dinleniliyor. Edirne'den Kars'a Anaların, Babaların, yarların, bacıların, kardeşlerin, çocukların boğazlarının düğüm düğüm olup konuşamadığı, hıçkıra hıçkıra ağladığı, gözyaşların sel olup aktığı program dün akşam da yine tüm dinleyenleri hüzne boğdu.

 

Dinlemek isteyenler için Kader Mahkumları programı, Cuma ve Cumartesi akşamları 19:00-00:00 saatleri arasında FM 102.2 Radyo Mega'da canlı olarak yayınlanmaktadır.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın