https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
04:22
Öğle
13:01
İkindi
16:49
Akşam
19:55
Yatsı
21:24

Üretimde Sakarya markası dünya pazarında yer alıyor

1. OSB’de bulunan bir fabrikayı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Şehrimizde yapılan üretimle Sakarya markası dünya pazarında yer alıyor. Üretim sadece şehrimize değil, ülkemize de önemli katkılar sunuyor. Bugün Sakarya çevreci sanayisiyle çok önemli bir konumda. İhracat rakamlarımız da memnuniyet verici” dedi.

Haberler/GÜNCEL
06.11.2018
Haberi Yazdır
Üretimde Sakarya markası dünya pazarında yer alıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir fabrikayı ziyaret etti. Fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Salim Çirkin’den çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Toçoğlu, çalışmaları yerinde inceledi, çalışanlara kolaylıklar diledi. Toçoğlu’na Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan da eşlik etti.

51 ülkeye ihracat
Fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Salim Çirkin, “Teknoloji ihracatının yanı sıra uluslararası alanda da yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Bir Sakarya firması olarak uluslararası arenada şehrimizi başarıyla temsik ediyoruz. Özellikle AR-GE’ye büyük pay ayırıyor, bu alanda yaptığımız yatırımları hiç azaltmıyoruz. Şuan 51 ülkeye ihracat yapıyor, ayrıştırıcı makinaların satışını yapıyoruz. Fabrikamız bünyesinde 110 kişiye istihdam sağlıyoruz” dedi.

Üretimde uluslararası başarı
Fabrikanın yürüttüğü çalışmalara ilişkin bilgileri ilgiyle dinleyen Başkan Toçoğlu, “51 ülkeye yapılan ihracat şehrimiz ve ülkemiz için çok değerli. Bugün Sakarya çevreci sanayisiyle çok önemli bir konumda. Hamdolsun ihracat rakamlarımız da memnuniyet verici. Üretimin şehrimizde yapılıp, farklı ülkelere ihraç edilmesi sadece şehrimize değil, ülkemize de önemli ölçüde katkı sağlıyor. Fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Salim Çirkin’e ve tüm fabrika çalışanlarına kolaylıklar diliyorum” dedi.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın