https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 27° Adapazarı
Sabah
03:34
Öğle
13:00
İkindi
16:58
Akşam
20:25
Yatsı
22:08
http://sakaryaradyomega.com/

Yılmazer'ın Başkent konuğu

Eski Başbakanlık Müşaviri Başmüşavir Hayrettin Şallı’yı ve True Group Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Duyar Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret etti.

Haberler/GÜNCEL
05.12.2018
Haberi Yazdır
Yılmazer'ın Başkent konuğu

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Başbakanlık Müşaviri Başmüşavir Hayrettin Şallı’yı ve True Group Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Duyar’ı makamında ağırladı. Baş Müşavir Hayrettin Şallı’yı makamında ağırlayan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmazer, Sapanca adına yapılan çalışmalar hakkında Şallı’ya bilgi paylaşımında bulundu. 2014 Yılın dan bu güne yapılan hizmetler ve hayata geçirilen projeleri hakkında sohbet edildi ve gündem değerlendirilmesi yapıldı. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer “Çok değerli ağabeyimiz eski Başbakanlık Müşaviri Baş Müşavir Sayın Hayrettin Şallı ve True Group Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Duyar’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. 

Başmüşavir Hayrettin Şallı ziyarette yaptığı açıklamada, “Sapanca adına yapmış olduğunuz çalışmaları takdire şayan. Anlattıklarınız, ilçeye girdiğimizde belli oluyor. Gelişen, değişen bir Sapanca görüyorum. Sapanca için 4,5 yılda büyük emek ve gayret sarf edildiğini görmek güzel. Görevinizi layıkıyla yapmış olduğunu görüyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. 

Ziyaretin sonunda Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, misafirlerine üzerinde belediye logosu olan mozaik tablo hediye etti. 

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın