Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Yusuf Alemdar, öncelikle Sapanca Belediye Başkanımız Özcan Özen ve İlçe Başkanı Şafak Başoğlu ile birlikte Sapanca'da geçmişten günümüze görev almış teşkilat mensuplarıya bir araya geldi.

G Eh T L E W U A Ad W W E 800X533

Alemdar, Sapanca İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek İlçe Başkanı Şafak Başoğlu, kıymetli yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile buluştu.

Sapanca Belediyesini ziyaret eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Yusuf Alemdar, Belediye Başkanı Özcan Özen ve belediye personeli ile bir araya geldi.G Eh F L X H X M A E H9W N 800X533

Sapanca MHP İlçe Başkanlığını da Ziyaret Etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Yusuf Alemdar, Milliyetçi Hareket Partisi Sapanca İlçe Teşkilatı'nı İlçe Başkanı Şafak Başoğlu ve Belediye Başkanı Özcan Özen ile birlikte ziyaret etti. Alemdar, MHP Sapanca İlçe Başkanı Gökhan Alemdar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.G Ehei Z X E A E W U4 800X533

Muhtarları Unutmadı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Yusuf Alemdar, Sapanca Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek Sapanca Muhtarlar Derneği Başkanı Barış Yıldız ve Sapanca mahalle ve köy muhtarlaryla bir araya geldi.

G Ehv Ti N Xs A A V E Ti-1