Değerli partililerim ve yol arkadaşlarım katılımınız için çok teşekkür ediyorum. Hepimiz bu sokaklarda büyüdük bu ilçede yaşayacağız. Bu ilçemize karşı sorumlularımız var. Bütün bilgi birikimizi Arifiyemiz için hep birlikte yöneterek kullanacağız, amacımız Arifiye ilçemizi gözümüzün bebeği gibi korumak. İlçemizin hak ve hukukunu korumaktır.

Arifiye’de sosyal demokrat belediyeciliğin zamanı gelmiştir. Mekanı cennet olsun rahmetli İbrahim Fırtına; halkçı belediyeciliği, dürüst belediyeciliği, şeffaf belediyeciliği Arifiye’de geçtiğimiz yıllarda yapmıştı, bu uygulamayı tekrar Arifiyemize getireceğiz.

Son kurultayımızda, büyük bir değişimi hep birlikte gerçekleştirdik. Dünyanın en köklü, en saygın partilerinden biriyiz. 100 yıldır tarihimizden aldığımız güçle, değişimin gücüyle ilerliyoruz. Değişimin yüzyılı başladı. Çünkü biz Cumhuriyetçiyiz, çünkü bizim değişmez önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Çünkü biz devrimciyiz, biz halkçıyız, biz Atatürkçüyüz, Atatürk milliyetçisiyiz. Atatürk Milliyetçiliğinin temelinde etnik köken yoktur. Atatürk Milliyetçiliğinde kimsenin kökenine, kimliğine, diline, mezhebine, yaşam tarzına bakılmaz.

Niçin güçlüyüz biliyor musunuz? Çünkü, eşitlik, özgürlük, adalet mücadelesi verenler, her zaman güçlü olurlar. Biz gücümüzü halktan alıyoruz. Bütün Cumhuriyet Halk Parti’liler ve bütün hemşerilerim, en doğru, en güçlü adayın etrafında birleşecektir. Onun için her zaman söylediğimiz gibi; halkın gönlünde bir nebzede olsun yer bulabilmişsek, halkın gönlüne girebilmişsek ne mutlu bizlere. Onun için kimsenin endişesi olmasın, 31 Mart’ta birlikte kazanacağız!