Bu yıl 18. düzenlenen Sakarya SMMM Odası Futbol Turnuvası Final maçında Sakarya SGK Spor Futbol takımını 3-2 yenen Sakarya Vergi Dairesi Başkanlığı Spor takımı şampiyon oldu.

Sakarya SMMM Odası Başkanı Erdinç ATALAY, “Sözlerime Filistin’de yaşanan insanlık dramına, katliama şiddetle karşı çıkarak, şiddetle kınayarak başlamak istiyorum.

Bu sene Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz. Bu sene kupamızın adı da Cumhuriyet Kupası. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Kahraman Silah Arkadaşlarını Rahmet minnet ve özlemle anıyor, Kahraman Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi spor dostluk, barış ve kardeşliktir. Turnuvanın düzenleyen Sportif Faaliyetler Komisyon üyesi meslektaşlarım bir buçuk aydır burada çok emek verdiler, sizlerin huzurunda onlara da teşekkürlerimi sunuyorum. Turnuvaya katılan meslektaşlarıma, Vergi Dairesi Başkanlığı ve SGK İl Müdürlüğündeki mesai arkadaşlarımıza, maçları izleyen dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Çok değerli 2 kurumumuzun final karşılaşmasını izledik. Turnuvamıza renk ve heyecan katan İki kurumumuza da teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca 18 yıl önce dostluk ve kaynaşma adına başlatılan Turnuvamızı başlatan büyüklerimizi saygıyla anıyor ahirete irtihal edenleri rahmetle anıyorum. 18 Yıl önce bu turnuvayı başlatanlardan biri olan önceki dönem Oda Başkanımız Selattin ÇAKIRSOY aramızda meslek camiamıza ve odamıza çok ciddi hizmetleri olan yeri geldiğinde sağlığını kaybeden ama hizmetlerinden vazgeçmeyen başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

1 (5)-2

Ödüllerin takdim edildiği Final gecesinde ödüller sahibini bulurken, SMMM Odasında gerçekleşen Cumhuriyetin 100. Yılına Özel düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasının da katılımcılarına ve 1. Mustafa KOCAMAN’ı , 2. Gürkan YILDIRIM’ı ve 3. Kerim BAŞKAYA’yı tebrik ederek ödülleri takdim edildi.

İhtiyaç sahiplerinin de unutulmadığı gecede Başkan Erdinç ATALAY, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sakarya Türk Kızılay ile ortak düzenledikleri “Yüzleri Gülsün, Güle Güle Giyinsin” sloganıyla yola çıktıkları kampanyada 100 ihtiyaç sahibi çocuğa toplanan miktarı, Kızılay Başkanı Sayın Cevdet KOÇ’a teslim etti.

9 (5)

7 (11)