Girişimciler, 25 Ekim-6 Kasım tarihleri arasında G-FAST Hızlandırma Programı’nda birbirinden değerli eğitimlere katılarak, iş dünyasında kendilerini geliştirmenin önemli adımlarını attılar. Problem Keşfi, İş Planı Oluşturma, Muafiyet ve Teşvikler, İş Modeli Kanvası, Temel Fikri Haklar, Şirketleşme ve Finansal Yönetim Eğitimi gibi konularda aldıkları eğitimlerle girişimciler, projelerini daha etkili bir şekilde yönetme ve büyütme konusunda donanımlı hale geldiler.

Bu heyecan verici sürecin finali ise 15 Kasım’da yapılacak yatırımcı sunumu ve final etkinliği ile taçlanacak. Girişimciler, 6-12 Kasım tarihleri arasında hazırlayacakları sunumlarla dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

TARİH: 15 KASIM 2023 Çarşamba

SAAT: 13:30-16:30

KONUM: Sakarya Üniversitesi/Hukuk Fakültesi/ Sabahattin Zaim Konferans Salonu

Sakarya TEKNOKENT olarak, mali danışmanlık, pazarlama stratejileri geliştirme, iş planı oluşturma, teknik altyapı desteği ve mentorluk gibi kapsamlı hizmetlerle girişimcilerin yanındayız. Geniş ağımızı kullanarak girişimcileri potansiyel yatırımcılar, iş ortakları ve müşterilerle buluşturuyor, sürdürülebilir bir başarı için gereken adımları birlikte atıyoruz. Sakarya TEKNOKENT, girişimcilere sunduğu desteklerle onların başarı hikayelerine ortak olmaya devam ediyor.