Her iki Başkanımızın da söylemlerini Basında yer aldığı şekliyle değerlendiriyor ve şu hususları da değerli Hendekli hemşehrilerimizin dikkatine sunmak istiyoruz.

İkisi de doğru söylüyor

Belediye Başkanımızın söylediği engelleme belki bariz olarak yoktur fakat o Mahallemizde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Vekilimizin bizzat söyledikleri orada bulunan Vatandaşlarımızın hala kulaklarındadır, dolayısıyla bu konuda Belediye Başkanımız doğru söylüyor. Sonrasında cevaben Sayın Vekilimiz ise söylediği hizmetleri hayata geçiremeyen kişi beni bahane göstermesin gibi bir cümle kullanmış, yani Sayın Vekilimiz de doğru söylüyor. Çünkü Doğalgaz da önemli fakat daha yapılabilecek ve hayata geçecek o kadar proje var ki...

Vatandaş bahane istemiyor

Sonuç olarak şu iyi bilinsin asli görevler unutulup, “Oy vermezseniz gaz gelmez” diye tehtid eden Vekillere ve sosyal Belediyecilikte örneği görülmemiş “Bize iş yaptırmıyorlar, hizmete engel oluyorlar” diyen Belediye Başkanlarına Yerel seçimlerde Halkımız ve Hendeğimiz prim vermeyecektir. Hendek Refah Partisi’nin Belediyecilik hizmet anlayışını özlemiş durumdadır. Bu aziz Hendek halkı tehtidlere veya bahane arayan Başkanlara kapıları kapatmıştır.

Hendek Halkı Refah istiyor

Hendek Halkı Yeniden Refah Partisini Başkan Adayı gözetmeksizin Belediyeye taşıyacaktır. Hendek’te Seçimi Yeniden Refah Partisi şimdiden kazanmıştır çünkü hiç kimsenin projesine “Engel” olmamıştır, “Proje yaptırmadılar” diye bahane de üretmemiştir. Refah Partisi, hedeflediği ve hayal ettiği projeleri hayata geçirir, diğerleri bunu hayal bile edemez” Prof. Dr. Necmettin Erbakan.

Selam ve Dua ile...