Doğal gaz altyapı çalışmalarının başlaması nedeni ile Mahalle Halkı İle  konuşan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Kışlaçay Mahallesine Şubatta doğal gaz verileceğini müjdeledi.

“GEÇTİĞİMİZ HAFTA İLK KAZMAYI VURDUK”

Karakullukçu, doğal gaz çalışmalarının mahallede hızlı şekilde süreceğini belirterek, “Bugün Kışlaçay’da mutlu bir günümüz. İki yıl önce başlayan doğal gaz serüvenimizde bugün ilk kazmayı vuruyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Nasip olursa seçimlere kadar Kışlaçay Mahallesine gaz verilmesi söz konusu. Bu nedenle mahalle halkımızın doğal gaza bir an evvel kavuşması için kazı çalışmalarına da yardımcı olacağız.” dedi.

KIŞLAÇAY HALKININ DOĞALGAZ MÜCADELESİ SONUÇ VERDİ.

Kışlaçay Mahallesi Doğalgaz Talebi İçin 190 İmza İle Abonelik Talebi Oluşturmuş Ve Agdaş Tarafından Gönderilen Cevapta Yatırım yok denmişti.

Kışlaçay Mahallesi Muhtar Azası Hülya Alşan ile mahalleli kadınlar Agdaş Ve Arifiye Belediyesine ziyaret ederek doğalgaz sorunları hakkında 2024 yatırım kapsamına alınması için fikir alışverişinde bulunarak en kısa zamanda güzel haberleri beklediklerini belirtmişlerdi. Beklenen müjdeli haber Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’dan Geldi..

Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Cemal Aldemir,Kışlaçay Mahallesine doğalgazın gelmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Bu projede emeği geçen Ağdaş Genel Müdürü Mesut Yaşar UZUN ‘a, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya teşekkür ediyorum” diye konuştu. Kışlaçay Mahallesinde doğalgaza kavuşturacak ilk kazı çalışması da başlamış oldu. Çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. Hayırlı Olsun