Sakarya İhtiyaç Sahipleri Yardımlaşma Derneği’nde başarılı çalışmalarıyla insanlara yardım eli olan Metin Çetinwww.lchaber.com imtiyaz sahibi ve Uluslararası Gazeteciler Derneği (UGC) Sakarya Temsilcisi Levent Candan’ı ziyaret etti. Yahyalar Mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Başkan Çetin, muhtarlık çalışmalarını ve hedeflerini paylaştı.

“Yahyalar Mahallesi muhtar adaylığımı açıklıyorum. Siz değerli dostlarımdan ve büyüklerimden desteklerinizi bekliyorum” ifadeleriyle adaylığını duyuran Çetin; “40 yılı aşkın zamandır Yahyalar’da yaşıyorum. Halkın neye ihtiyacı var çok iyi biliyorum. Bilgi birikim ve tecrübelerimden faydalanarak mahalleme iyi bir hizmet sunacağım” açıklamalarında bulundu.

Ziyaretin ardından Başkan Çetin, misafirperverliğinden dolayı Candan’a teşekkür ederken; LC Haber imtiyaz sahibi Candan ise ziyaretten çok memnun kaldığını ifade etti.

Metin Çetin kimdir?

1979 Sakarya doğumlu olan Metin Çetin Sakarya İhtiyaç Sahipleri Yardımlaşma Derneği Başkanı’dır. Doğma büyüme Yahyalar Mahallesinde ikamet ediyor. Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümü mezunu olan Çetin, geçmiş dönemlerde Karaosman İlkokulu okul aile birliği başkanlığı ve teftiş yönetim kurulu başkanlığı yaptı. Son olarak Yahyalar Mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Çetin evli ve 1 çocuk babası.