Meclis üyesi olarak görev yaptığı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kasım ayı meclis toplantısına katılan Necmettin Kırık dilek ve temenniler bölümünde söz alarak SATSO Meclisine hitap etti.

Meclis üyesi arkadaşlarının hayırlı olsun dilekleriyle ilgi gösterdiği Necmettin Kırık yaptığı konuşmada belediye başkanlığına seçilmesi durumunda Erenler için yapacağı çalışmaları anlattı.

Necmettin Kırık konuşmasında; “Erenler ilçemize hizmet etmek, Erenler’i şehircilik ve yaşam kalitesi anlamında hak ettiği noktaya getirmek için çıktığımız bu yolda aday adaylık sürecinin başından itibaren desteklerini her ortamda ifade eden Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Akgün Altuğ’a, Meclis Başkanımız Sayın Erdem Ercan’a ve siz çok kıymetli meclis üyesi dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Necmettin Kırık saha ziyaretleri sırasında Kızılay Sakarya Şubesi ve Sakarya Muhtarlar Federasyonu iş birliğiyle Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen kan bağışı kampanyasına, ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Kan Alım Merkezi’nin açılış programına katıldı. Hizmete giren kan alım merkezinin Kızılay Sakarya Şubesine hayırlı olmasını dileyen Necmettin Kırık, emekleri için Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, Kızılay Sakarya Şube Başkanı Cevdet Koç’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

necmettin kırık satso da. (2)

necmettin kırık satso da. (4)