Ziyaretlerinde AK Parti’nin belediyecilikte sadece altyapı hizmetleriyle sınırlı kalmayarak, ticaretin bereketini artırmaya yönelik kapsamlı bir plan ve hizmet stratejisi benimsediğini anlatan Oktay; ‘Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimlerin başarıyla sürdürdüğü hizmet anlayışı, AK Parti'nin belediyecilik anlayışının bir yansımasıdır. AK Parti, belediyecilikte sadece altyapı hizmetleriyle sınırlı kalmayarak, ticaretin bereketini artırmaya yönelik kapsamlı bir plan ve hizmet stratejisi benimsemektedir.

AK Parti'nin belediyecilik anlayışı, sadece şehirleri fiziksel olarak güzelleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda ticaretin sürdürülebilir büyümesini desteklemek için stratejik adımlar atmaktadır. Altyapı yatırımları, teknoloji odaklı hizmetler, istihdamı artırıcı projeler ve turizmi canlandırma çabaları, AK Parti'nin yerel yönetimdeki başarılarının temelini oluşturur. Bu sayede, şehirlerdeki ticaretin bereketi daha fazla artar ve ekonomik kalkınma sürecine güçlü bir katkı sağlanır.

Serdivan'ın geleceği için atılacak her adımın özenle ve stratejik bir şekilde planlanması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle, Serdivan Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum.
Serdivan'ın ekonomik gücünü artırmak ve ticaretin sürdürülebilir büyümesini desteklemek adına, Serdivan’ı AK Parti'nin belediyecilik anlayışını ile yönetmeye talibim. Altyapı yatırımları, teknoloji odaklı hizmetler, istihdamı artırıcı projeler ve turizmi canlandırma çabalarıyla Serdivan'ı bölgenin öne çıkan ticaret merkezlerinden biri haline getirmek hedefimdir’ dedi.WhatsApp Image 2023-11-13 at 16.01.35