Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala ve yönetiminin organizesi ile hayırseverlerin katkılarıyla Samsun’un Alaçam ilçesine bağlı Pelitbükü ve Kızlan Mahalleleri ilk-orta okulunda okuyan 200 öğrenciye mont desteğinde bulunuldu.

Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala ve yönetim kurulundan Ramazan Demir, Sabri Temur, Savaş Şahin, Kızlan Mahallesi Muhtarı Satılmış Büyüktanrıverdi hep birlikte arabadan getirdikleri montları Alaçam Kızlan İlk-Ortaokuluna taşıdılar. Alaçam Kızlan İlk ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Tolga Şenol yaptığı konuşmada Sakarya Samsunlular Derneği Genel Başkanı Adnan Pala ve yönetimine, hayırseverlere teşekkür etti.

Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala ve yönetim kurulundan Ramazan Demir, Sabri Temur, Kemal Kartal, Savaş Şahin, Ali Asan ,  Kızlan Mahallesi Muhtarı Satılmış Büyüktanrıverdi Bafra 55.net Haber mikrofonlarına yaptıkları açıklamalarda, “Sakarya Samsunlular Derneğinin  organizasyonunu üstlendiği, ‘’Gurbetten Sılaya, Çocuklar Üşümesin” kampanyası ile gönülleri ısıttığımıza inanıyoruz. Alaçam ilçesine bağlı Pelitbükü ve Kızlan Mahallesi İlk-Ortaokullarında öğrenim gören 200 öğrencimize mont kampanyamız, gerçekten büyük ilgi gördü. Vücut almakla, ruh vermekle mutlu olurmuş. Biz de vermekle ve dağıtmak ile mutlu oluyoruz. Allah verenlerin sayısını artırsın. Ayrıca bu anlamlı yardımlarda daima maddi ve manevi olarak yanımızda bulunan kadın kolları başkanımız Yeliz Kurucu ve yönetimine, katkısı olan herkese en kalbi şükranlarımızı sunmak isteriz. Bu yardımların artarak devam etmesini diliyoruz. Öğrencilerimizin yanında olmak istiyoruz” diye konuştular.