Açılış törenine, Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Hendek İlçe Başkanı Burhan Namli, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Cumhur İttifakı'nın önemli parti yöneticileri ve mahalle sakinleri de katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu açılış töreninde, Başkanlar, vatandaş tarafından coşkuyla karşılandı. Gerçekleşen açılış töreninde büyük bir coşku hâkimdi. Başkan Babaoğlu, gençler tarafından meşalelerle oluşturulan bir koridordan geçerek açılışın olduğu alana geldi.

BABAOĞLU: DAHA GÜÇLÜ BİR GELECEK İÇİN

Başkan Babaoğlu, Bu coşkulu karşılama, bizleri gerçekten heyecanlandırdı. Gençlerimizin enerjisi ve desteği, bizlere büyük bir güç veriyor. Hep birlikte, Hendek’imize hayırlı hizmet sunmak için buradayız. Bizler, birlik ve beraberlik içinde, Cumhur İttifakı'nın gücüyle hareket ederek başaracağımıza inanıyoruz. Gençlerimiz, sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin desteğiyle, daha yaşanabilir bir Hendek için çalışacağız. İrtibat büromuzun açılışıyla birlikte, mahallemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Hep birlikte, güçlü bir gelecek inşa etmek için çalışacağız” dedi.

HEP BİRLİKTE

Açılış töreninde MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namli ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal da birlik mesajları vererek, “Hendek'in geleceği için hep birlikte çalışacağız” çağrısında bulundular.

Seçim İrtibat Bürosu2Seçim İrtibat Bürosu