Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ev sahipliğinde odanın yönetim kurulu asil ve yedek, denetim kurulu asil ve yedek üyeleri Serdivan Çiftlik Izgara Salonu’nda buluştu. Düzenlenen genel istişare toplantısında 2023 yılının faaliyetleri, yapılan çalışmalar, bilanço ve hesap raporları gözden geçirildi. 2024 yılının da değerlendirmesi yapan Bakkallar Odası yönetimi genel istişare yaparak hedeflerini belirledi.

Toplantıya ev sahipliği yapan Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Yönetim kurulu asil ve yedek, denetim kurulu asil ve yedek üyesi arkadaşlarımızla yıllık değerlendirme toplantısı için buluştuk. 2023 yılında yaptığımız faaliyetleri, yürütülen çalışmaları, hesap raporları ve bilançolarının genel istişaresini yaptık. Tüm zorluklara rağmen ekonomik açıdan sıkıntılı bir yılı geride bıraktık. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm sorunlarımızı aşacağımıza inanıyoruz.” Dedi.

Akdardağan, “Toplantımızda ayrıca içinde bulunduğumuz 2024 yılının yeni hedeflerini ve yol haritamızı da belirledik. Bu yıl öncelikle perakende yasasının güncellenmesi, Bağ-kur primlerinin 7200 güne eşitlenmesi konularını gündemimizde tutmaya ve esnafa yönelik düzenlemelerin takipçisi olmaya devam edeceğiz. Odamız tüm kurullarıyla birlikte üyelerimiz için çalışmaya, projeye üretmeye ve kesintisiz hizmet sunmaya devam edecek. Bu vesileyle esnaflarımıza bereketli kazançlar diliyoruz” dedi.