Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi temsilcimiz Hendekspor, ligin 4.’üncü haftasında bu sezon seyircisi önünde ilk karşılaşmasına çıkacak.

Hendekspor Kulübü Başkanı Hüdaverdi Bahadır, Hendek Belediyesi ana hizmet binasında gerçekleşen Hendek Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısında gündem dışı söz alarak bir açıklama yaptı. Bahadır açıklamasında, ilçemizde bulunan tüm Siyasi Parti Başkanları ve Belediye Meclis Üyelerini bundan sonraki maçlarda İlçe Stadındaki protokol tribününde kendilerine ayrılmış koltuklarda ağırlayacaklarını belirtti.

Bu hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde ilk resmi karşılaşmasında Çanakkale Bigaspor’u ağırlayacak olan Hendekspor'un Kulüp Başkanı Hüdaverdi Bahadır, Hendek Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı öncesi gündem dışı söz alarak bir açıklama yaptı. Sözlerine, "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamalarını Ülkemize yakışır şekilde gerçekleştirdik. Bu vesileyle bir kez daha Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyorum" dedi.

Diğer taraftan İsrail'in Filistin’e yaptığı zulmü kınıyorum diyerek, başladığı sözlerine, "Ben Hendekspor Kulübü Başkanı olarak meclis üyelerimizin hem Hendekspor’a destek olması, hem de yanında olması için aldığımız yönetim kurulu kararı ile sezon sonuna kadar ilçemize yakışır bir şekilde birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla ilçemizde bulunan tüm Siyasi Parti Başkanları ve Belediye Meclis Üyelerini bundan sonraki maçlarda İlçe Stadındaki protokol tribününde kendilerine ayrılmış koltuklarda ağırlayacaklarını" belirtirti.