Başkan Yunus Tever sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, 27 ekim cuma günü gerçekleştirilecek olan yeni adliye binasının temel atma töreni için Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un Sakarya'ya geleceğini duyurdu.

İşte O Açıklama

Sakarya Yeni Adliye Binamızın temel atma programına katılmak üzere 27 Ekim Cuma Günü Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç'u şehrimizde ağırlayacağız.

Sakarya Valilik Kampüsümüzün hemen yanında bulunan alanda yüklenici firma tarafından yapım çalışmaları hızla devam eden Yeni Adliye Binamız; 103 bin metrekare alana sahip olarak tasarlandı.

Adliye Binamız tamamlandığında özgün mimarisiyle daha konforlu, donanımlı ve modern bir şekilde adli çalışanlarımıza ve hemşehrilerimize hizmet verecek inşallah. Kıymetli Bakanımız, temel atma töreni sonrasında da Sakarya'mızda bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunacak.

Bu önemli yatırımın şehrimizde hayat bulmasına vesile olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Adalet Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. AK Parti iktidarları olarak eser ve hizmet siyasetimize en küçük bir ara vermeden, hız kesmeden devam edeceğiz inşallah.