ERASMUS GÜNLERİ
Proje çıktılarının yaygınlaştırılmasını sağlamak ve potansiyel yararlanıcıları Erasmus+'tan yararlanmaya teşvik etmek için 2018 yılı itibariyle çeşitli etkinlikle kutlanan “Erasmus Günleri” Adapazarı Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

DENEYİM PAYLAŞIMI

İlçe genelinde farklı okullarda ve farklı branşlarda görev yapan 70 öğretmenin katılım sağladığı etkinlikte paylaşılan deneyimler, renkli kareler oluşturdu. 

GÖRSEL 2_1024x682
ÖZGÜN PROJELERE DESTEK
Adapazarı İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan Büyükbaş : “Erasmus-Days” etkinliklerinin 21. yüzyıl becerilerini öğrenme, uygulama ve geliştirme anlamında farklılık oluşturduğunu, çalışmalara katılan kişilerin paylaşımlarını aktarma durumunun yeni fikirlere ve projelere ışık tutacağını, belirtti.

İstişare kültürüyle ortak hareket etme ve ekip ruhunu yakalama yönünden bu tür etkinliklerin çok önemli olduğunu belirten Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: “Toplumsal değişimi şekillendirecek öğretmenlerimizle, el birliği ve gönül birliğiyle özgün projeler üretmenin şevki ve heyecanı içerisindeyiz. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin her daim destekçisiyiz.” dedi.