Denetim Komisyonu Seçimi Yapıldı

Adapazarı Belediyesi Ocak ayı olağan meclis toplantısı, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 12 maddelik gündemin 6 maddesi oy birliği, 2 maddesi oy çokluğuyla kabul edildi; 1 madde imar, 2 maddesi hukuk komisyonuna oy birliğiyle havale edildi; gündemin son maddesinde Denetim Komisyonu gizli oyla seçildi. Denetim Komisyonu üyeleri olarak AK Parti’li meclis üyeleri Özkan Yetim, Türkan Resuloğlu ve Yavuz Meşe, MHP’li meclis üyesi Mehmet İr, İYİ Parti’li meclis üyesi Hüseyin Akçalışkan belirlenirken, Başkan Işıksu, seçilen meclis üyelerini tebrik ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Hayırlı ve Bereketli Bir Yıl Temennisi

Mecliste konuşan Başkan Mutlu Işıksu, “Yeni bir yıla girdik. 2024, hayırlı ve bereketli bir yıl olsun inşaallah. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Adapazarı için yaptığımız her çalışmada kıymetli medya mensuplarımızın katkıları bizim için çok kıymetli. Medya mensubu kıymetli arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini şimdiden tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Bu ay içerisinde ayrıca mübarek 3 aylar başlıyor. Rabbim Ramazan-ı Şerif’e de hayırlısı ile ulaşabilmeyi

hepimize nasip eylesin. İYİ Parti’den Adapazarı Meclis Üyesi Sayın Türker Ergül, İlçe Başkanı olmuştur. Daha önce de Belediyemiz meclis üyesi Sayın Doğan Şen, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı olmuştu. Sayın Ergül’e de kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı. Işıksu, Adapazarı Belediyesi’nin Şubat ayı olağan meclis toplantısının, 05 Şubat 2024 Pazartesi, 14.00’da toplanacağını duyurarak meclis toplantısını sonlandırdı.

4 (11)