Serdivan Belediye Başkan aday adayı Mehmet Şehit Ankara’da partisinin milletvekilleriyle bir araya geldi. Serdivan’a hizmetle dolu 5 yıl için Başken Ankara’dan yeşil ışık yakan aday adayı; ziyaretine AK Parti seçim işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve 24.-25.-26. dönem AK Parti Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz ile başladı.89984532-4d57-4368-a776-a33af66aa417

Ziyaretlerine Türkiye Büyük Millet Meclisinde devam eden Şehit; 28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekillerinden TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, TBMM Tarım Orman ve Köy işleri Komisyonu Üyesi Lütfi Bayraktar, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ertuğrul Kocacık ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Murat Kaya ile makamlarında bi araya gelerek karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.

 “İşin ehli kişilerle görüşmelere devam edeceğiz”

Aynı zamanda Erenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği eski başkanı olan aday adayı Mehmet Şehit ziyaretin ardından kısa bir açıklama yaptı. “Serdivan’a hizmet için yola çıktık” diyen aday adayı; “Vekillerimizle görüşme yaptık, Serdivan ile alakalı fikir alış verişinde bulunduk. Serdivan’a en iyi hizmeti verebilmek için, işin ehli kişilerle gerekli görüşmeleri yapmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.