İnsanların mahremiyeti, özel hayatı, hak ve özgürlükleri en adi şekilde hedef alınmaktadır.

FETÖ geçmişteki hak ve hukuk ihlallerine bugünlerde yenilerini eklemektedir. Haysiyet cellatları kumpaslarını sürekli derinleştirmektedir. Zillet ittifakı ve adayı Kılıçdaroğlu ahlaksızlığın ve her türlü kanunsuz ilişki ağlarının göbeğindedir. Kılıçdaroğlu'nun demokrasi iddiaları yalandır, Kılıçdaroğlu'nun adalet ve özgürlük sözleri baştan aşağı kandırmacadır'

Akar Kılıçdaroğlu PKKnın adayıdır.

7li koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu'na tepki göstererek, 'Kılıçdaroğlu PKK'nın adayıdır. Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün KHK'lıların canilerin umududur. Türkiye'yi böldürmeyeceğiz. Devleti yıktırmayacağız' dedi.

Akar Muharrem İnce hakkında çıkan kaset iddialarına sert sözlerle yüklendi:

Namussuz montajcılar, özel hayat cellatları işbaşında dedi. Akar Kocaali'de düzenlediği açık hava toplantısında, Muharrem İnce hakkında çıkan kaset iddialarına 'Son günlerde 14 Mayıs'ı kundaklamak için karanlık eller devrededir. Namussuz montajcılar, özel hayat cellatları işbaşındadır' ifadelerini kullandı.

Sözde Kürdistan projesinin figüranı Kılıçdaroğlu'dur

Vakit yaklaştıkça zillet ittifakının ve bu ittifakın yanında yöresinde konuşlanan mihrakların ileri düzeyde korkuya kapılarak provokasyonlardan medet umduklarını ve çok tehlikeli hamleler yaptıklarını görüyoruz.

Caniler bugün CHP ile iş birliği halindedir.

FETÖ, PKK ve CHP ile ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin önünün bağımsız-tarafsız yargı sayesinde kesilemeyeceğini belirtti. Kocaalide Akar sözlerini Bir Oy Mhp bir oy Cumhurbaşkanı Erdoğan'a diye sürdürürken, Milliyetçi Hareket Partisi adaylarından Hüseyin Ekşi'nin çok değerli bir siyaset adamı olduğunu belirtti ve vatandaşlardan destek istedi.